Краснопільська громада
Краснопільський район, Сумська область

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ

Відбулося чергове засідання виконкому Краснопільської селищної ради об'єднаної територіальної громади, яке провів селищний голова Юрій Яремчук.

Розпочалося засідання із розгляду питання про проект селищного бюджету на 2018 рік, з якого присутніх проінформувала начальник фінансового відділу Краснопільської селищної ради Лариса Василенко. Вона зазначила, що головними бюджетоутворюючими джерелами наповнення селищного бюджету є податок на доходи фізичних осіб та плата за землю. Бюджет Краснопільської селищної ради на 2018 рік базується на аналізі поточної соціально-економічної ситуації та норм чинного законодавства. Доходну частину по власних та закріплених доходах загального фонду селищного бюджету було обраховано у сумі 60 995,8 тис. грн.. Трансферти з державного бюджету до загального фонду селищного бюджету складуть 47 440,8 тис. грн.

- Ефективне використання коштів є запорукою вирішення проблемних питань життєдіяльності об'єднаної громади, покращення умов проживання її жителів, - наголосив Юрій Яремчук.

Далі з питанням про програму соціально-економічного розвитку селищної ради на 2018 рік виступив начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Віталій Расторгуєв, який більш детально розповів про конкретні заходи та завдання роботи Краснопільської ОТГ у 2018 році. Це зокрема: розвиток житлово-комунального господарства, заходи з благоустрою та енергозбереження, реконструкція вуличного освітлення, облаштування скверів та місць відпочинку. Окремими розділами визначено заходи із інвестиційної та грантової діяльності, у сферах культури, освіти, охорони здоров'я, соціального захисту, покращення спортивної інфраструктури.

У ході засідання члени виконкому затвердили план роботи виконавчого комітету на 2018 рік, розглянули питання про основні напрямки підготовки і завдання цивільного захисту Краснопільської селищної ради на 2018 рік, надали допомогу на поховання.

Крім того, учасники виконкому надали дозвіл на реконструкцію вуличного освітлення по вул. Механізаторів в смт Краснопілля.

За підсумками розгляду питань порядку денного ухвалено відповідні рішення.« повернутися до списку новин