ЮРІЙ ЯРЕМЧУК: «СПОДІВАЮСЬ, ЩО НОВИЙ РІК БУДЕ БЛАГОДАТНИМ ДЛЯ КРАСНОПІЛЬЩИНИ, УКРАЇНИ Й ДЛЯ КОЖНОГО З НАС, НАДАСТЬ ВПЕВНЕНІСТЬ У ЗАВТРАШНЬОМУ ДНІ»

Дата: 29.12.2017 20:47

Краснопільський селищний голова привітав жителів Краснопільщини із новорічними та різдвяними святами

Шановні Краснопільчани!

Від щирого серця вітаю вас та ваші родини з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!

2017 рік дав кожному з нас чимало подій та викликів. Але поряд з тим, нам вдалось вирішити багато масштабних завдань і водночас поставити нові.

У нинішньому році була утворена Краснопільська об'єднана територіальна громада, проведені перші вибори депутатів та селищного голови, розроблені і затверджені такі необхідні для нашої громади Стратегія розвитку, бюджет селища та програма соціально-економічного розвитку на 2018 рік.

Сподіваюсь, що новий рік буде благодатним для Краснопільщини, України й для кожного з нас, надасть впевненість у завтрашньому дні.

Нехай ці свята принесуть вам і вашим родинам Різдвяної радості, любові, душевного спокою.

Міцного вам здоров’я, мирного неба, прихильності долі, родинного затишку. Хай у Новому році здійсняться всі ваші прагнення та сподівання, а нові ідеї втілюються в життя. Нехай Різдво Христове стане святом духовного оновлення, добра і злагоди. Сподіваюсь, що ці чудові зимові свята будуть щедрими і радісними, а Божа благодать ніколи не покине вашої оселі!

З  Новим роком! З Різдвом Христовим!

Краснопільський селищний голова                             Юрій Яремчук