Краснопільська громада
Краснопільський район, Сумська область

ВІДБУЛАСЯ ДЕСЯТА СЕСІЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

5 січня 2018 року відбулася десята сесія Краснопільської селищної ради. Головував на засіданні селищний голова Юрій Яремчук. У ході засідання було розглянуто 12 питань порядку денного. Це зокрема:

- Про передачу закладів освіти в оперативне управління відділу освіти Краснопільської селищної ради;

- Про бюджетні установи та комунальні заклади освіти;

- Про затвердження положення про призначення стипендії Краснопільського селищного голови обдарованим учням-переможцям олімпіад, конкурсів, спортивних змагань;

- Про відзначення вчителів, які підготували переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, конкурсів-захистів науково-дослідних робіт Малої  академії наук України та ряд інших.

«Ці рішення мають більш практичний та оперативний характер. Головним є те, що завдяки реформі децентралізації люди в різних сферах життєдіяльності відчули передачу повноважень на місця, покращення надання освітніх послуг зокрема», - зазначив Юрій Яремчук.

Крім того депутати розглянули питання про передачу в оперативне управління та на баланс комунальному закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Краснопільської селищної ради» майна спільної власності територіальної громади Краснопільської селищної ради, а також затвердили Протокол від 04.01.2018 року зборів жителів Краснопільської селищної ради та присутніх жителів старостинських округів, що входять до її складу. Протокол стосувався розгляду звернення Сумської облдержадміністрації щодо можливості передачі з аукціонних торгів водного об’єкту урочище «Грузне» Сумському мисливському клубу "Звіробій". Слід зазначити, що результатом зборів стала відмова даній громадській організації у виставленні на аукціонні торги  водного об’єкту.

Засідання десятої сесії селищної ради пройшло злагоджено та організовано. По всіх питаннях, які виносилися на порядок денний, були прийняті відповідні рішення.

Підбиваючи підсумки роботи сесії керівник громади Юрій Яремчук подякував усім депутатам за роботу.« повернутися до списку новин