Робоча зустріч в с. Михайлівське

Дата: 05.09.2017 23:28

Голова Краснопільської селищної ради об’єднаної територіальної громади Юрій Яремчук з робочим візитом відвідав с. Михайлівське, де він провів зустріч з його активом та депутатом від округу Наталією Блохіною.

Зокрема вони разом з начальником житлово-експлуатаційної дільниці Григорієм Маслюком та депутатом селищної ради, директором ТОВ «Теплоенерго» Миколою Супруном обговорили питання введення в дію водогону, стабільного енергозабезпечення селища, облаштування місць дозвілля для дітей та питання збирання твердих побутових відходів з облаштуванням відповідних площадок під ці цілі, яких в селищі планується встановити 3 ділянки.

- Спільно з депутатами маємо виробити чіткий план дій по вирішенню нагальних питань кожного виборчого округу громади. Проведення подібних зустрічей на місцях в цьому нам допоможе, - відмітив Юрій Яремчук.