Краснопільський район, Сумська область

КОНКУРС «УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2018»

На початку січня за участю переможців районних турів конкурсу «Учитель року – 2018», у Сумському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся очно-заочний етап обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018». Краснопільщину представляв учитель української мови та літератури Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кокадей Максим.

Очно-заочний етап змагань передбачав участь учителів у таких конкурсних випробуваннях:

• комп’ютерне тестування (фахова грамотність);
  • тестування з питань методики викладання предмету;
  • практична робота з педагогіки та психології;
  • презентація досвіду (у тому числі інтернет-ресурсу);
  • співбесіда (запитання за темою досвіду, з дидактики та загальної ерудиції).

За підсумками очно-заочного етапу обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018 було визначено по п’ять переможців в кожній номінації, серед переможців і Максим Іванович.

Із 30 січня по 02 лютого 2018 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбудеться очний етап
обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018».

Згідно з порядком проведення змагань, очний етап передбачає конкурсні випробування: навчальний проект (підготовка, реалізація, презентація, захист), практична робота (з навчального предмета), методичний практикум, домашнє завдання «Учитель – творча особистість» (світ захоплень), проведення відкритого уроку з наступним його самоаналізом.