1 жовтня – Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана України!

1 жовтня відзначається Міжнародний день людей похилого віку. Турбота про людей старшого віку – справа кожної людини. Особливою турботою охоплені люди нашої громади , які обслуговуються Комунальної установою « Центр надання соціальних послуг» Краснопільської селищної ради. З нагоди свята, за сприянням  Краснопільської селищної  ради, соціальні робітники доставили людям, які обслуговуються у відділенні «догляд вдома»  продуктові набори.

13:10 29.09.2023

28 вересня ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

На початку засідання 37 сесії селищної ради секретар селищної ради Ірина ЮХТА привітала старосту Покровського старостинського округу Циганенка Сергія Івановича з ювілейним Днем народження та побажала йому міцного здоров'я, подякувала за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток органів місцевого самоврядування та вручила подарунок.

10:31 29.09.2023

22.09.2023 року у приміщенні Краснопільського управління Сумської філії Сумського обласного центру зайнятості проведено чергову робочу зустріч.

16:17 26.09.2023

Відбулося позачергове засідання Краснопільської селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

26 вересня 2023 року під головуванням секретаря селищної ради Ірини Юхти, голови селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

15:53 26.09.2023

БЕЗБАР’ЄРНІСТЬ У ВОЄННИЙ ЧАС: ЯК ДОПОМОГТИ ЛЮДИНІ З ПОРУШЕННЯМИ ЗОРУ ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

Багато хто з нас вже виробив для себе певний алгоритм дій під час повітряної тривоги, але для деяких осіб ця дія все ще залишається викликом. Аби допомогти людям із порушеннями зору під час повітряної тривоги, необхідно дотримуватися простих рекомендацій.

15:36 25.09.2023

17 вересня - День усиновлення!!!

17 вересня Україна відзначає День усиновлення. Це свято насамперед батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною.

15:46 15.09.2023

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ЛІСУ!

Шановні працівники та ветерани лісового господарства Краснопільщини, прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника лісу.

15:36 15.09.2023