Краснопільська громада
Краснопільський район, Сумська область

новини

ВШАНУВАЛИ ТРЕНЕРІВ, СПОРТСМЕНІВ, ДІЯЧІВ ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНОГО РУХУ

Дата створення: 09:38 11.09.2017

8 вересня, напередодні Дня фізичної культури і спорту в приміщенні будинку дитячої та юнацької творчості відбулось відзначення кращих тренерів, спортсменів, діячів фізкультурно-спортивного руху в районі та ветеранів спорту.

СПІВРОБІТНИЦТВО ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД – ЗАПОРУКА РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЙ

Дата створення: 11:48 07.09.2017

Краснопільська об’єднана територіальна громада гостинно зустрічала учасників інформаційної зустрічі «Участь суспільства в прийнятті рішень в громадах» для представників органів місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад. Захід відбувся за ініціативи управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та паливно-енергетичного комплексу Сумської облдержадміністрації, яка організована Всеукраїнською асоціацією ОМС «Асоціація сільських, селищних рад та об’єднаних громад України», за участю Фундації польсько-української співпраці ПАУСІ та за підтримки Польсько-Канадської Програми Демократії співфінансованої з Програми Польської Співпраці. На зустріч приїхали більш як 100 представників місцевих громад Сумщини.

Всеукраїнський проект «Я МАЮ ПРАВО!» – формує нову правову культуру у суспільстві

Дата створення: 11:45 07.09.2017

Представлений Міністерством юстиції України загальнонаціональний проект «Я маю право!» динамічно поширюється і на Сумщині.

МАЮ ПРАВО НА ВИБІР ПРІЗВИЩА ПРИ ДЕРЖАВНІЙ РЕЄСТРАЦІЇ ШЛЮБУ!

Дата створення: 16:58 06.09.2017

Традиції українського народу свідчать про те, що в переважній більшості випадків наречена обирає прізвище нареченого. Адже, наявність одного прізвища дає можливість спільно його використовувати. Спільне прізвище подружжя поширюється також на їхніх спільних дітей.

Робоча зустріч в с. Михайлівське

Дата створення: 23:28 05.09.2017

Голова Краснопільської селищної ради об’єднаної територіальної громади Юрій Яремчук з робочим візитом відвідав с. Михайлівське, де він провів зустріч з його активом та депутатом від округу Наталією Блохіною.

ПРОЛУНАВ ПЕРШИЙ ДЗВОНИК

Дата створення: 08:32 05.09.2017

Привітати учнів Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ст., яка до речі саме з першого вересня набула статус опорної школи Краснопільської ОТГ, із Днем знань завітали голова обласної ради Володимир Токар, голова Краснопільської селищної ради об’єднаної територіальної громади Юрій Яремчук, голова районної ради Віталій Савоненко та генеральний директор ТОВ «Михайлівські вогнетриви» Світлана Швець.

ЗАСІДАННЯ "КРУГЛОГО СТОЛУ" З ПІДПРИЄМЦЯМИ ГРОМАДИ З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА

Дата створення: 08:27 05.09.2017

1 вересня голова Краснопільської селищної ради об’єднаної територіальної громади Юрій Яремчук взяв участь у засіданні "круглого столу" з підприємцями громади з нагоди професійного свята Дня підприємця яке відзначається щорічно в Україні у першу неділю вересня. Засідання відбулося на базі Краснопільського районного центру зайнятості.

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ЗНАНЬ ВІД ГОЛОВИ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата створення: 08:11 01.09.2017

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ЗНАНЬ ВІД ГОЛОВИ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

До відома депутатів

Дата створення: 14:10 31.08.2017

До відома депутатів 21 вересня 2017 року відбудеться четверта сесія селищної ради восьмого скликання.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПРАЦІВНИКІВ ЦНАП

Дата створення: 10:36 30.08.2017

28-29 серпня 2017 року в Краснопільській ОТГ проведений семінар-тренінг для працівників ЦНАП на тему «Створення центру надання адміністративних послуг в об’єднаній територіальній громаді».