ВІЙСЬКОВИЙ ПДФО: «ХІБА РЕВУТЬ ВОЛИ, ЯК ЯСЛА ПОВНІ?»

Податок на доходи військовослужбовців став майже такою самою гострою темою програм і дискусій у ЗМІ та соціальних мережах, як і розмір їхнього грошового забезпечення. Щоправда, питання цього податку перевело напрям дискусії з Центру на громади, — ті начебто не допомагають чи недостатньо допомагають ЗСУ.

14:25 11.09.2023

Долучайтесь до опитування щодо потреб у сфері ментального здоровʼя

В Україні впроваджується Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?». Мета кампанії – сприяти формуванню в суспільстві культури піклування про ментальне здоров’я, дати розуміння та показати інструменти, які допоможуть українцям дбати про свій внутрішній стан.

20:59 06.09.2023

Покладання квітів до Дня Незалежності

Наша країна та наш народ святкує здійснення одвічної мрії українців – бути господарями на своїй прекрасній землі. Завдячуючи багатьом поколінням патріотів, які боролися за незалежність та нині виборюють право на цілісність держави сьогодні, ми маємо шанс бути по-справжньому вільними та незалежними.  Безумовно, ці роки незалежності стали випробовуванням для всіх нас.

10:23 24.08.2023

Шановні жителі громади, доводимо до вашого відома, що Краснопільська селищна рада 23, 24 та 25 серпня працює в дистанційному режимі роботи

Шановні жителі громади, доводимо до вашого відома, що  враховуючи безпекову ситуацію Краснопільська селищна рада 23, 24 та 25 серпня  працює в дистанційному режимі роботи. Телефон для довідок 0990398633.

15:01 22.08.2023