Дата: від до Скинути

БЛАГОДІЙНИМ ФОНДОМ «ПРАВО НА ЗАХИСТ» ПРОДОВЖУЄТЬСЯ РЕЄСТРАЦІЯ НА ОТРИМАННЯ ОДНОРАЗОВОЇ ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ ВІД УВКБ ООН

За попередньою домовленістю Краснопільської селищної ради та Благодійним фондом Право на захист , фондом здійснюватиметься реєстрація та приймання заявок на отримання одноразової грошової допомоги від УВКБ ООН у розмірі 2220 грн. на кожну особу.

20:39 10.07.2023

ДІЯ.ОСВІТА – ЦЕ ЗРУЧНИЙ ТА ІНКЛЮЗИВНИЙ ВХІД ДО НОВОЇ ПРОФЕСІЇ. НАСТУПНИЙ ЕТАП ЕВОЛЮЦІЇ ПРОЄКТУ

Проєкт «Дія.Цифрова освіта» стартував у 2020-му і був зосереджений на цифрових навичках і цифровій грамотності. На платформі зареєстровані майже 2 млн українців, близько 75% користувачів подивилися усі випуски свого курсу й отримали сертифікати

09:46 29.06.2023

Управління Держпродспоживслужби у Сумському районі інформує

Екоцид територій України, який виник через підрив росіянами Каховської ГЕС, має катастрофічні наслідки для усіх регіонів України щодо розповсюдження небезпечних інфекційних хвороб кишкової групи, холери, ботулізму та ін.

13:16 28.06.2023

ПОКЛАДАННЯ КВІТІВ З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення та світовий досвід, прийняла Основний Закон України – Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

10:26 28.06.2023

Алгоритм дій у разі радіаційної небезпеки

В умовах війни життєво необхідно знати алгоритм дій у випадку  надзвичайних ситуацій, у тому числі – у випадку радіаційної небезпеки. Основне – потрібно залишатись в приміщенні або терміново у нього зайти, якщо ви знаходитесь на вулиці. Це найбезпечніша дія, яку обов’язково варто виконати.

16:42 27.06.2023

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ