Краснопільський район, Сумська область

новини

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ЧОТИРНАДЦЯТОЇ СЕСІЇ СЕЛИЩНОЇ

Дата створення: 22:08 16.05.2018

16 травня 2018 року відбулося пленарне засідання чотирнадцятої сесії селищної ради 7 скликання, яке провів селищний голова Юрій Яремчук. Передувало сесії засідання постійних комісій, на яких детально були опрацьовані всі питання порядку денного сесії.

В РАМКАХ НАВЧАЛЬНОГО ВІЗИТУ ДЕЛЕГАЦІЯ З ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ ВІДВІДАЛА КРАСНОПІЛЬСЬКУ ОТГ

Дата створення: 21:57 16.05.2018

В рамках Програми «Відновлення та розбудова миру» компонент 2 «Місцеве самоврядування та реформа децентралізації», який реалізується ПРООН за підтримки Європейського союзу з навчальним візитом до Сумської області завітала делегація в складі 32 осіб з Донецької та Луганської областей на чолі з координатором проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в Сумській області Тамарою Харченко. Зокрема, учасники візиту побували в Краснопільській об’єднаній територіальній громаді, також вивчали досвід економічного розвитку та інноваційного енергозбереження в Недригайлові і Липовій Долині.

ПРЕДСТАВНИКИ ФУНДАЦІЇ МЕНЕДЖЕРСЬКИХ ІНІЦІАТИВ ПРИЇДУТЬ НА КРАСНОПІЛЬЩИНУ, ЩОБ ПОДІЛИТИСЯ ДОСВІДОМ РЕФОРМ У СФЕРІ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дата створення: 17:30 15.05.2018

В рамках програми «Польська Допомога 2018», проекту «Нові об’єднані громади - як успішно управляти місцевим розвитком» та за підтримки Фундації Менеджерських ініціатив Краснопільську громаду з 3-х денним візитом відвідають польські експерти.

ВІДБУВСЯ ОБЛАСНИЙ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ "СОКІЛ"("ДЖУРА")

Дата створення: 17:20 15.05.2018

Ще з 2012 року в Україні була започаткована дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»), метою якої є військово-спортивне й національно-патріотичне виховання української молоді на основі традицій українського козацтва, що є особливо актуальним в умовах неоголошеної війни, яка ведеться на Сході країни. З 7 по 11 травня на базі дитячого оздоровчого табору «Восход» Путивльського районного центру позашкільної роботи проводився обласний етап цієї гри, на якому Краснопільську громаду гідно представляв рій (команда) Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ст., яка напередодні виборола перемогу в І етапі.

ЮРІЙ ЯРЕМЧУК ВІДВІДАВ СПОРТИВНУ ЗАЛУ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ СПОРТИВНОЇ ШКОЛИ, ДЕ НИНІ ТРИВАЮТЬ РЕМОНТНІ РОБОТИ

Дата створення: 19:34 14.05.2018

Так, в рамках проведення заходів з покращення спортивної інфраструктури громади здійснюється капітальний ремонт тренажерної зали і коридору Краснопільської ДЮСШ та паралельно ведеться робота по залученню коштів з різних джерел для придбання тренажерного обладнання.

ЗМАГАЛИСЬ ЮНІ ПОЖЕЖНИКИ

Дата створення: 19:28 14.05.2018

11 травня у м. Суми, у Палаці дітей та юнацтва, був проведений перший зональний етап ХХІV Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних. У ньому взяли участь 8 команд Сумської області. Краснопільську об’єднану  територіальну громаду представляла команда "Вогняний дракон" Чернеччинського навчально-виховного комплексу.

«ОРІОН» ПРОДОВЖУЄ ЗБИРАТИ КУБКИ

Дата створення: 17:12 14.05.2018

Кубок відкриття футбольного сезону-2018 приймала у себе Самотооївка.

УРОЧИСТІ ЗАХОДИ ДО ДНЯ МАТЕРІ

Дата створення: 15:27 12.05.2018

Традиційно в кожну другу неділю травня українські родини відзначають День Матері. Це свято особливе, сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності і безмежної шани до жінки-матері. Шанобливе та поважне ставлення до матері, її високий авторитет у сім’ї і суспільстві за всіх часів були притаманні українському народу, а материнська любов була і залишається єдиною надійною, могутньою силою.

12 ТРАВНЯ ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ

Дата створення: 10:24 12.05.2018

Вітання Краснопільського селищного голови Юрія Яремчука з Міжнародним Днем медичної сестри

НА КРАСНОПІЛЬЩИНІ ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТІ ЗАХОДИ ДО ДНЯ ПАМ`ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ ТА ДО ДНЯ ПЕРЕМОГИ

Дата створення: 09:50 11.05.2018

Все далі відходять грізні і важкі роки Другої Світової війни, але не згасає пам’ять про тих, хто не шкодував своєї крові, свого життя для спільної перемоги.