Дата: від до Скинути

На Сумщині поліцейські продовжують інформаційну кампанію щодо вступу до штурмової бригади «Лють»

Днями працівники поліції провели робочі зустрічі у містах Охтирка, Тростянець та Краснопілля. Під час яких розповіли місцевому населенню про новостворену штурмову бригаду Національної поліції України «Лють» та як до неї долучитися.

08:44 15.03.2023

Дотримуйтесь правил пожежної безпеки!

На Сумщині у поточному році виникло  262 пожежі, значна частка з яких припадає на житловий сектор. Вогонь забрав життя 29 людей. Як свідчить аналіз таких випадків, на їх виникнення вплинув «людський» фактор - недотримання вимог пожежної безпеки.

09:07 09.03.2023

За програмою USAID невеликі сільгосптоваровиробники зможуть отримати добрива та насіння соняшника

З 1 березня 2023 року невеликі агровиробники зможуть отримати добрива для ярих і озимих культур та насіння соняшника завдяки проектові, що впроваджується Програмою USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО) у співпраці з Міністерством аграрної політики та продовольства України. Заявки приймаються через Державний аграрний реєстр (ДАР) до 14 березня 2023. Проект здійснюється у межах Ініціативи на підтримку стійкості агросектору (Agriculture Resilience Initiative) – AGRI-Україна, започаткованої Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

14:03 06.03.2023

ФАО запрошує малих фермерів зареєструватися для отримання насіннєвого матеріалу

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) оголошує про початок збору заявок на отримання насіння ярих культур (пшениця, ячмінь, горох) для підтримки малих фермерів у прифронтових областях у межах програми реагування Організації для України у 2023 році. Подати заявку на отримання підтримки у межах програми необхідно через Державний аграрний реєстр (ДАР).

13:58 06.03.2023

Проведено навчання з цивільного захисту

В умовах продовження військової агресії з боку рф та активними бойовими діями, з метою збереження життя та здоров’я людей фахівцем відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення у Сумському районі центру забезпечення діяльності ГУ ДСНС у Сумській області Олександром Мигалем для персоналу Сумського районного сектору № 2 філії Державної   установи «Центр пробації» в  Сумській області, Краснопільського  районного ВДВС Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми), Краснопільського управління Сумської філії Сумського обласного ЦЗ  проведено навчання щодо плану як діяти цивільним під час артилерійських обстрілів у період воєнного стану, поглиблення знань з правил пожежної безпеки, ознайомлення з протипожежними заходами та діями у разі виникнення пожежі та навчання способам захисту від наслідків надзвичайних ситуацій.

13:50 06.03.2023

В рамках старту національної кампанії рекрутингу «Гвардія наступу» розпочався набір добровольців та вмотивованих громадян у новосформовані штурмові бригади МВС

Про це під час наради з начальниками відділів виконавчого апарату Краснопільської селищної ради, керівниками комунальних установ громади повідомив начальник Краснопільського відділення поліції Олег Володарський.

12:56 24.02.2023

Гроші на бізнес: першого лютого стартувала програма “єРобота”

Мікрогранти на створення або розвиток власного бізнесу є найбільш популярною програмою проєкту «єРобота». Торік у рамках цієї програми на Сумщині видали 125 мікрогрантів на суму понад 28 млн. грн, що гарантує створення 280 робочих місць. У 2023 році «єРобота» продовжила існування, перша хвиля якої стартувала 1 лютого. За програмою можна отримати мікрогрант на старт або розвиток бізнесу від 50 до 250 тис грн. Обов'язковою умовою є створення 1-2 нових робочих місць залежно від суми мікрогранту.

09:36 17.02.2023