Продовжується співпраця з європейськими грантовими програмами

Завдяки співпраці з європейськими грантовими програмами Краснопільська громада продовжує забезпечувати енергетичну стабільність в роботі комунальної сфери селищної ради – отримано черговий вантаж генераторів потужністю від 3 до 38 КВТ від наших іноземних партнерів.

09:39 26.12.2022

СБУ підбила підсумки обшуків в УПЦ МП

Служба безпеки України завершила контррозвідувальні заходи на об’єктах УПЦ МП у Закарпатській, Чернівецькій, Рівненській, Волинській, Миколаївській, Сумській, Львівській, Житомирській і Херсонській областях.

20:07 17.12.2022

14 грудня – день, коли Українська держава вшановує героїчний подвиг учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Насамперед, це день мужніх та самовідданих людей, які прийняли доленосний виклик – захистити не тільки Україну, але й усе людство від руйнівного впливу зруйнованого внаслідок аварії на Чорнобильської АЕС енергоблоку.

14:51 14.12.2022

КУ «Центр надання соціальних послуг» Краснопільської селищної ради, як партнерська організація

Належним чином налагоджена співпраця між всіма органами та установами, діяльність яких пов’язана з особами, які ведуть антисоціальний спосіб життя або притягувалися до кримінальної відповідальності, є однією з запорук успіху.

11:52 14.12.2022

"Бий своїх, щоб чужі боялись"

Доки московські попи в Україні сперечаються чи треба їм поминати кирила гундяєва чи ні, кирил гундяєв приніс їм «руський мір» сам!

08:34 06.12.2022

Пенітенціарна пробація

Для засуджених, особливо тих, які тривалий час відбували покарання, адаптація до життя на волі в сучасних умовах може бути досить складною. З’являються такі труднощі, як: побутова невлаштованість, відсутність житла, значні складнощі у працевлаштуванні та ін.. Проблеми у відновленні свого соціального статусу та поверненні до нормальних умов життя призводять до того, що особи, які звільнилися з установ виконання покарань, знову стають  на кримінальний шлях, через що підвищується рівень рецидиву злочинів.

14:58 01.12.2022

Здійснюватиметься видача гуманітарної допомоги

1-2 грудня 2022 здійснюватиметься видача гуманітарної допомоги у вигляді продуктів харчування сім’ям мобілізованих військовослужбовців, членам сімей загиблих військовослужбовців в наслідок збройної агресії російської федерації, членам сімей зниклих безвісти та полонених військовослужбовців.

17:07 30.11.2022