КНП «КРАСНОПІЛЬСЬКА ЛІКАРНЯ»  ПЕРЕДАНО СОНЯЧНУ СТАНЦІЮ

КНП «КРАСНОПІЛЬСЬКА ЛІКАРНЯ» ПЕРЕДАНО СОНЯЧНУ СТАНЦІЮ

Днями в Краснопільську ОТГ у межах проєкту "Енергозабезпечення громад – SOS" Громадської організації "Київський інститут стратегічного аналізу та реформ "КІСАР"  було передано Сонячну станцію на базі сонячної панелі Axioma AX-170Р (170 Вт) з інвертором напруги 12/220 В потужністю 1500/900Вт та  акумулятором AGM RITAR RA 12V-45Ah з потужним контролером заряду до 30А для резервного електропостачання.

12:21 15.10.2022

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ! РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО РІШЕННЯ УРЯДУ ПРО НАДАННЯ ДРОВ МЕШКАНЦЯМ ПРИЛЕГЛИХ ТЕРИТОРІЙ ДО ЗОНИ ПРОВЕДЕННЯ ВОЄННИХ (БОЙОВИХ) ДІЙ

В зв’язку з численними зверненнями громадян до Краснопільської селищної ради, а також на урядову "гарячу лінію" щодо забезпечення населення дровами надаємо роз’яснення.

08:34 07.10.2022

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН! ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО УЛАШТУВАННЯ МІННО-ВИБУХОВИХ ЗАГОРОДЖЕНЬ

В рамках вжиття заходів із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації проти України у лісосмузі та полях між прикордонними населеними пунктами Краснопільської громади встановлено мінно-вибухові загородження. Дані ділянки загородження промарковані табличками та знаками із написом: «МІНИ», «ОБЕРЕЖНО МІНИ», «СТОП МІНИ» та подібного застережного змісту чи червоною стрічкою із білим пробілом.

13:43 03.10.2022

Служба зайнятості Сумщини: мікрогранти на створення або розвиток власної справи

Ощадбанк та Державна служба зайнятості продовжують надавати консультації клієнтам, які бажають взяти участь в програмі відкриття нового або розвитку діючого бізнесу зі створенням нових робочих місць.

13:46 27.09.2022

СУМСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ІНФОРМУЄ

Житлова субсидія – це безповоротна адресна державна соціальна допомога вразливим споживачам житлово-комунальних послуг - мешканцям домогосподарств, що проживають в житлових приміщеннях (будинках) і не можуть самотужки платити за житлово-комунальні послуги, оплачувати витрати на управління багатоквартирним будинком, витрати на комунальні послуги, витрати на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива в такому будинку.

10:22 27.09.2022

Сервіс «Електронний кабінет особи з інвалідністю»

Особа з інвалідністю, законний представник дитини з інвалідністю може не виходячи з дому подати документи необхідні для взяття на облік та забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації (далі – ТЗР) через електронний кабінет особи з інвалідністю в централізованому банку даних з проблем інвалідності (далі – ЦБІ).

08:57 23.09.2022

Інтернет-видання «Медправда» – анонсує конкурс та засновує грант за написання інформаційно-аналітичної статті на тему “Посттравматичний стресовий розлад”

Спеціалізоване інтернет-видання “Медправда” проводить конкурс на отримання гранта за написання інформаційно-аналітичної статті на тему “Посттравматичний стресовий розлад”.

10:38 20.09.2022