ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ! СВОЄЧАСНО СПЛАЧУЙТЕ ЗА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ!

На сьогодні в умовах підготовки підприємств – надавачів житлово- комунальних послуг до опалювального періоду 2022-2023 років одним із проблемних питань, що потребує особливої уваги, є питання погашення заборгованості споживачів за спожиті як теплову енергію, так і відповідні комунальні послуги.

17:26 14.09.2022

ЯК ВІДНОВИТИ ПОШКОДЖЕНІ, ВТРАЧЕНІ ЧИ ВИКРАДЕНІ НОМЕРНІ ЗНАКИ?

Під час військового стану, на жаль, стається так, що люди втрачають своє майно. Багато автомобілів українців було пошкоджено також в деяких були втрачені номерні знаки під час евакуації. Для того, щоб відновити втрачені чи викрадені номерні знаки транспортного засобу особі необхідно звернутися до будь-якого територіального сервісного центру Міністерства внутрішніх справ.

14:56 13.09.2022

ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ ПРОДОВЖУЮТЬ ОТРИМУВАТИ ГРОШОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НА ПЕРІОД ЛІКАРНЯНОГО

Під опікою Фонду соціального страхування України перебуває близько 11 мільйонів українців – це наймані працівники, підприємці, фермери і самозайняті особи. Усі вони в разі настання страхового випадку отримують від Фонду виплати, допомоги, медичні і соціальні послуги.

14:51 13.09.2022

До уваги жителів населених пунктів громади!

З метою відсічі збройної агресії Російської Федерації вздовж лінії державного кордону  будуть встановлені мінно-вибухові загородження та огороджені  попереджувальними табличками.

15:52 05.08.2022