Краснопільський район, Сумська область

новини

ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ СУМЩИНИ: РОЗПОЧАЛАСЬ РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗНО

Дата створення: 09:04 07.02.2018

В Україні розпочалась реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання. Реєстрація триватиме до 19 березня

УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2018

Дата створення: 14:42 06.02.2018

Із 30 січня по 2 лютого 2018 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся очний етап обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018».

З 1 ЛЮТОГО ДЕРЖГЕОКАДАСТР РОЗПОЧИНАЄ ПЕРЕДАЧУ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ЗЕМЕЛЬ ДО ВЛАСНОСТІ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Дата створення: 08:14 06.02.2018

З метою узгодження та початку процесу передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність Краснопільської ОТГ при селищному голові Юрію Яремчуку відбулася нарада за участі начальника відділу Держгеокадастру у Краснопільському районі Віталія Лазоренка та в.о. старости Угроїдського, Хмелівського, Чернеччинського, Осоївського старостинських округів.

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ ПО ВІДБОРУ БАНКІВ ДЛЯ РОЗМІЩЕННЯ ТИМЧАСОВО ВІЛЬНИХ КОШТІВ СЕЛИЩНОГО БЮДЖЕТУ

Дата створення: 10:23 02.02.2018

У Краснопільській селищній раді 01 лютого 2018 року відбулось засідання конкурсної комісії по відбору банків для розміщення тимчасово вільних коштів селищного бюджету на вкладних (депозитних) рахунках у банках у 2018 році.

МЕТОДИЧНИЙ ПОРАДНИК

Дата створення: 08:27 02.02.2018

30 січня 2018 року, відповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, на базі Краснопільської загальноосвітньої школи  Краснопільської селищної ради, Свєтловою Т.В., методистом з математики навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО було проведено методичний порадник «Особливості підготовки до ЗНО з математики в 2018 році».

ОЛІМПІАДА З БІОЛОГІЇ

Дата створення: 08:24 02.02.2018

26-27 січня 2018 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, в якій взяли участь 72 учні 8-11 класів, які у нелегких перегонах змагалися за звання найкращого знавця біології.

ОЛІМПІАДА З РОСІЙСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

Дата створення: 08:19 02.02.2018

25-26 січня 2018 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури. В олімпіаді взяло участь 32 учні закладів загальної середньої освіти Сумської області, від Краснопільської селищної ради брала участь учениця 9 класу Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Платонова Дарина.

ВІДБУЛАСЯ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата створення: 11:34 01.02.2018

31 січня 2018 року відбулася чергова одинадцята сесія Краснопільської селищної ради. Головував на засіданні селищний голова Юрій Яремчук. В роботі пленарного засідання також взяли участь керівники відділів виконавчого апарату Краснопільської селищної ради, в.о. старости Угроїдського, Хмелівського, Чернеччинського, Осоївського старостинських округів, народний депутат України Олександр Сугоняко, голова районної ради Віталій Савоненко та редактор газети “Перемога” Олександр Моцний.

УРЯД ПОГОДИВ МЕХАНІЗМИ ПЕРЕДАЧІ ЗЕМЛІ У ВЛАСНІСТЬ ТЕРИТОРІАЛЬНИМ ГРОМАДАМ

Дата створення: 08:19 01.02.2018

Кабінет Міністрів України погодив механізми передачі у власність об’єднаним територіальним громадам землі, в тому числі землі поза межами населених пунктів

ПРЕМІЇ КАБМІНУ ЗА ОСОБЛИВІ ДОСЯГНЕННЯ МОЛОДІ У РОЗБУДОВІ УКРАЇНИ