Краснопільська громада
Краснопільський район, Сумська область

новини

ЮРІЙ ЯРЕМЧУК: «ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ПОТРЕБУЄ НАЛЕЖНОГО ВИКОНАННЯ ПОСАДОВИХ ОБОВ’ЯЗКІВ ТА ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ»

Дата створення: 11:08 24.07.2018

По причині численних звернень жителів Угроїдського старостинського округу при Краснопільському селищному голові Юрію Яремчуку відбулася нарада за участі заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Василя Лавріненка, секретаря селищної ради Ірини Юхти щодо посилення роботи з благоустрою на території населених пунктів вищезазначеного старостинського округу.

ЩЕ НА КРОК БЛИЖЧЕ ДО БУДІВНИЦТВА НОВОЇ АМБУЛАТОРІЇ В СМТ УГРОЇДИ

Дата створення: 18:55 20.07.2018

Під керівництвом Краснопільського селищного голови Юрія Яремчука відбулося засідання вісімнадцятої сесії сьомого скликання, участь в якому взяли керівники відділів виконавчого апарату Краснопільської селищної ради, в.о. старост старостинських округів та народний депутат України Олександр Сугоняко.

РОЗПОЧАЛИСЯ РЕМОНТНІ РОБОТИ ХАРЧОБЛОКУ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОПОРНОЇ ШКОЛИ

Дата створення: 17:02 19.07.2018

Велике коло проблемних питань, які накопичувалися в кожній галузі десятиріччями, в сферах житлово-комунального господарства, освіти, культури, охорони здоров’я, вирішення яких потребує великих капіталовкладень та об’єднання зусиль всіх гілок влади і бюджетів різних рівнів. Та поряд з цим необхідна тісна партнерська співпраця із місцевим соціально відповідальним бізнесом.

ЗАСЛУХАНО ІНФОРМАЦІЮ ПРО ВИКОНАННЯ СЕЛИЩНОГО БЮДЖЕТУ ТА ПРОГРАМИ ЕКОНОМІЧНОГО І СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ЗА I ПІВРІЧЧЯ 2018 РОКУ

Дата створення: 10:25 19.07.2018

18 липня 2018 року відбулося засідання виконавчого комітету Краснопільської селищної ради, яке провів керівник об'єднаної громади Юрій Яремчук. Згідно порядку денного на розгляд було винесено 10 питань, з яких прийнято відповідні рішення.

АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ РЕФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

Дата створення: 17:19 17.07.2018

Відбулася зустріч Краснопільського селищного голови Юрія Яремчука з лікарями КНП Краснопільського РЦПМСД, які обслуговують населення Краснопільської ОТГ.

БЛАГОУСТРІЙ ТА СТВОРЕННЯ КОМФОРТНИХ УМОВ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ ТРИВАЮТЬ

Дата створення: 16:58 17.07.2018

За минулий тиждень Краснопільською селищною радою спільно з ДП «Краснопільське лісове господарство» велися роботи по облаштуванню колодязя по пров. Ломоносова в смт Краснопілля: замінено зовнішнє кільце та кришку, встановлено надбудову та лавочку. Проводився покіс трави по вул. Мезенівська.

КРАСНОПІЛЬСЬКА ОТГ ВИВЧАЛА ДОСВІД РОЗВИТКУ ГРОМАД ПОЛЬЩІ

Дата створення: 09:52 16.07.2018

Делегація Краснопільської ОТГ на чолі з селищним головою Юрієм Яремчуком разом з іншими 8 громадами з України взяла участь у проекті «Нові об'єднані громади - як успішно управляти місцевим розвитком» який реалізується Фундацією менеджерських ініціатив (м. Люблін) за підтримки МЗС Республіки Польща.

ВІДБУВСЯ ЧЕМПІОНАТ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ СЕРЕД ЮНАКІВ ЗІ СПОРТИВНОГО ТУРИЗМУ

Дата створення: 23:16 12.07.2018

Юні спортсмени змагалися на дистанціях «Смуга перешкод», «Туристський маршрут», «Слалом на байдарках», «Спортивне орієнтування».

НАПОВНЕННЯ МІСЦЕВОГО БЮДЖЕТУ СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ

Дата створення: 20:11 12.07.2018

Завершилося перше півріччя бюджетного року, і це досить тривалий період часу, щоб оцінити поточний стан роботи наповнення селищного бюджету, проаналізувати його та визначитись з основними завданнями на друге півріччя.

ОГОЛОШЕННЯ!

Дата створення: 09:26 12.07.2018

Краснопільською селищною радою в п’ятницю, 20-го липня  2018 року о 8:15 годині у залі засідань Краснопільської селищної ради вул. Мезенівська, 2 (другий поверх) буде проводитись громадське обговорення розробленої проектної документації «Детальний план території підцентра громадської забудови смт Угроїди Краснопільського району Сумської області».