Краснопільський район, Сумська область

новини

ПЕРЕМОГА В СЕРЦЯХ ПОКОЛІНЬ

Дата створення: 09:00 11.05.2018

З нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 4 травня у територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Краснопільської селищної ради відбулося свято для ветеранів. Вогник зібрав 25 ветеранів, які обслуговуються територіальним центром.

ЮРІЙ ЯРЕМЧУК ВІДВІДАВ ТА ПРИВІТАВ З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ

Дата створення: 22:24 10.05.2018

Щороку, на День Перемоги, у цей славний незабутній день ми згадуємо тих, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та вшановуємо ветеранів та дітей війни, які на своїх плечах винесли тягар війни, а у повоєнні роки підняли країну з руїн. Традиційно напередодні свята керівництво селищної ради відвідує ветеранів тієї далекої війни. І цей рік не став виключенням.

ОБГОВОРИЛИ ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ УГРОЇДСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ

Дата створення: 22:15 10.05.2018

Під головуванням Краснопільського селищного голови Юрія Яремчука відбулася робоча нарада за участі представників Угроїдського старостинського округу - в.о. старости, депутатів селищної та районної ради, керівників соціальних закладів та підприємств округу з питань виконання Програми соціально-економічного розвитку у 2018 році.

ОГОЛОШЕННЯ!

Дата створення: 08:38 10.05.2018

Краснопільська селищна рада повідомляє, що 11 травня 2018 року о 14-00 годині у залі засідань Краснопільської селищної ради вул. Мезенівська, 2 (другий поверх) відбудуться громадські слухання щодо прийняття рішення про надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах у зв’язку з прийнятою Кабінетом Міністрів України постанови від 14.03.2018 р. №197.

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ПРОПОЗИЦІЙ ДО ПЛАНУ ДІЙ СТАЛОГО ЕНЕРГЕТИЧНОГО ТА КЛІМАТИЧНОГО РОЗВИТКУ

Дата створення: 08:26 10.05.2018

ЗВЕРНЕННЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЮРІЯ ЯРЕМЧУКА З НАГОДИ ДНЯ ПАМ’ЯТІ Й ПРИМИРЕННЯ ТА ДНЯ ПЕРЕМОГИ

Дата створення: 14:54 08.05.2018

Дорогі ветерани! Учасники Другої Світової війни! Шановні Краснопільчани!

СМАРАГДОВІ ВИТОКИ

Дата створення: 11:46 08.05.2018

На початку травня хореографічний колектив «Доміно» Центру дитячої та юнацької творчості Краснопільської селищної ради під керівництвом Світлани Гриценко взяв участь у Міжнародному дитячо-юнацькому фестивалі народного мистецтва «Смарагдові витоки» в м. Мукачеві Закарпатської області.

НА СТАДІЇ ЗАВЕРШЕННЯ ПРОЦЕС СТВОРЕННЯ СКВЕРУ ІМ. ЛЕОНІДА ЖАБОТИНСЬКОГО

Дата створення: 10:41 08.05.2018

На даний час на території скверу вже встановлені силові тренажери, дитячий майданчик, споруджена альтанка, а також проведено озеленення території та встановлено освітлення. Крім того, поряд з парком буде облаштовано прилеглу територію, зупинку громадського транспорту та встановлено декоративну огорожу.

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ З РОЗРОБКИ ПЛАНУ ДІЙ СТАЛОГО ЕНЕРГЕТИЧНОГО ТА КЛІМАТИЧНОГО РОЗВИТКУ ГРОМАДИ

Дата створення: 23:00 07.05.2018

7 травня 2018 року в залі Краснопільської селищної ради відбулося засідання робочої групи з розробки Плану дій сталого енергетичного та кліматичного розвитку (ПДСЕРК) Краснопільської об’єднаної територіальної громади до 2030 року, як запоруки виконання зобов’язань Європейської ініціативи «Угода мерів».

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА!

Дата створення: 08:30 07.05.2018

Оголошення про проведення конкурсного відбору проектів суб’єктів малого та середнього підприємництва для отримання за рахунок коштів селищного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах