ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ

В штатному режимі працюють медичні заклади, відповідні служби забезпечують роботу систем життєзабезпечення громади: подача електроенергії, газу та води.

12:53 02.03.2022

ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОБОТИ ІНФРАСТРУКТУРИ В КРАСНОПІЛЬСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ

Електроенергією забезпечено більшість населених пунктів громади. Без електропостачання частково залишаються с. Бранцівка, с. Грабовське, с. Тур’я та с. Покровка, де роботи по відновленню ведуться бригадами філії «Краснопільський РЕМ».

13:29 25.02.2022

ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ ЗАКЛИКАВ ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ ЗБЕРІГАТИ СПОКІЙ. СИТУАЦІЯ КОНТРОЛЬОВАНА

З 8.00 ранку в облдержадміністрації проведено кілька брифінгів за участю голови ОДА Дмитра ЖИВИЦЬКОГО, голови облради Віктора ФЕДОРЧЕНКА та Сумського міського голови ОЛЕКСАНДРА ЛИСЕНКА

10:40 24.02.2022