Краснопільський район, Сумська область

новини

ВИЇЗД МОБІЛЬНОГО ЦНАП ДО НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ГРОМАДИ

Дата створення: 13:40 11.07.2018

11.07.2018р. на території Угроїдського старостинського округу та селища Михайлівське працював мобільний підрозділ ЦНАП Краснопільської ОТГ.

КОНСУЛЬТУЄ МІНІСТР ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ПАВЛО ПЕТРЕНКО

Дата створення: 14:31 10.07.2018

Хто має право вступати в шлюб? Українське законодавство майже не ставить обмежень для тих, хто бажає поєднати своє життя у шлюбі. Фактично кожна особа, яка досягла 18 років та на момент подачі документів офіційно не є одруженою, може створити сім’ю.

ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ СЕЛА В ЧЕРНЕЧЧИНІ

Дата створення: 11:25 10.07.2018

На прекрасне свято Івана Купала, гарного літнього дня масові народні гуляння з нагоди Дня села були у мальовничому селі Чернеччина Краснопільської об’єднаної територіальної громади.

ЗІ 100-ЛІТНІМ ЮВІЛЕЄМ ПРИВІТАЛИ ЖИТЕЛЬКУ КРАСНОПІЛЛЯ

Дата створення: 11:09 10.07.2018

Соте літо свого життя зустріла жителька Краснопілля Супрун Марія Яківна. Жінка любить життя, а доля відміряла за це їй такий поважний вік. З “першим серйозним” ювілеєм Марію Яківну із подарунками і квітами завітали привітати Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук, голова районної ради Віталій Савоненко, начальник управління соціального захисту Краснопільської РДА Олена Лавріненко, депутат селищної ради Людмила Маслюк. Багато теплих слів почула на свою адресу ювілярка не лише від представників влади, а й від дітей, внуків, правнуків, сусідів, які збіралися за великим святковим столом.

«FISH-ФЕСТ» - СВЯТО РОДИНИ, СВЯТО РИБАЛКИ ТА СВЯТО СІМЕЙНОГО ДОЗВІЛЛЯ

Дата створення: 08:20 10.07.2018

Провести вихідний день на свіжому повітрі в колі близьких та друзів – саме для цього був проведений фестиваль сімейного дозвілля «Fish-Фест». Концертна програма, конкурси риболовів, конкурс на краще приготування рибної юшки та каші, розваги для дітей, спортивні змагання, фото зона, майстер-класи та інші втіхи були запропоновані організаторами фестивалю - Краснопільською селищною радою, що відбувся в урочищі Бабачина 8 липня 2018 року.

В Угроїдському старостинському окрузі працюватиме мобільний ЦНАП

Дата створення: 11:49 09.07.2018

В середу, 11 липня, жителі Угроїдського старостинського округу можуть отримати послуги та звернутися за консультаціями до "мобільного підрозділу" відділу «Центр надання адміністративних послуг», який працюватиме на території округу.

БЛАГОУСТРІЙ ТЕРИТОРІЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТРИВАЄ

Дата створення: 23:52 06.07.2018

За минулий тиждень облаштовано центральну площу селища декоративними арками, на які встановлено вазони з квітами та продовжуються роботи по замощенню території тротуарною плиткою. Пофарбовано огорожу скверу «Слави» по вул. Вокзальна. Спільно з філією «Краснопільський райавтодор» ДП «Сумський облавтодор» проведено роботи по облаштуванню інформаційних таблиць та в’їзних знаків на межі Краснопільського району. Активно велася робота по косінню газонів на центральних вулицях селища: Сумська, Мезенівська, Перемоги. Встановлено декоративну огорожу для обрамлення альпійської гірки, розташованої на перехресті вулиць Сумська та Осіння.

У КРАСНОПІЛЛІ ВІДКРИЛИ МЕМОРІАЛЬНУ ДОШКУ ІВАНУ БАГРЯНОМУ

Дата створення: 08:41 06.07.2018

Меморіальну дошку, встановлену на честь відомого українського поета, прозаїка, публіциста, політичного і громадського діяча, лауреата Державної премії ім. Т. Г. Шевченка Івана Багряного (справжнє прізвище – Лозов’ягін), відкрили сьогодні в нашому селищі.

РОБОЧА ПОЇЗДКА ЮРІЯ ЯРЕМЧУКА ДО САМОТОЇВСЬКОГО ТА ЧЕРНЕЧЧИНСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГІВ

Дата створення: 23:05 05.07.2018

Зокрема у Чернеччині керівник громади відвідав місцевий НВК, проінспектував хід робіт по облаштуванню навчального простору початкової ланки та обговорив з директором закладу проведення додаткових заходів в рамках підготовки до нового навчального року.

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ!

Дата створення: 16:32 05.07.2018

20 липня 2018 року о 10 годині в залі засідань адміністративного приміщення селищної ради відбудеться вісімнадцята сесія селищної ради сьомого скликання.