Краснопільський район, Сумська область

новини

ЯК ПІДПИСАТИ ДЕКЛАРАЦІЮ З ЛІКАРЕМ? ІНСТРУКЦІЯ ПОКРОКОВО

Дата створення: 14:36 29.01.2018

З січня 2018 року в Україні почала діяти медична реформа. Тепер кожному українцю треба обирати собі сімейного лікаря та педіатра, щоби підписати з ними декларації про медичне обслуговування. До громадської приймальні УГСПЛ у м. Суми почали звертатися громадяни за роз’ясненнями перших дій обслуговування у медичних закладах, адже лікарі вже складають списки майбутніх пацієнтів. Що робити під час проведення реформи первинної ланки медицини – на етапі до 1 липня 2018 року – далі у рекомендаціях правозахисників покроково.

РЕАГУВАННЯ НА ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ

Дата створення: 14:24 29.01.2018

У зв’язку з суттєвим ускладненням погодних умов на території громади очікується складна метеорологічна ситуація - хуртовина, можливе налипання мокрого снігу, на дорогах можлива ожеледиця. За повідомленням Укргідрометеоцентру, найближчим часом температура коливатиметься від 5° морозу до плюсової.

ЕКСКУРСІЯ У ВЕРХОВНУ РАДУ УКРАЇНИ

Дата створення: 14:09 29.01.2018

24 січня 2018 року відбулася запланована оглядова екскурсія до Сесійного будинку Верховної Ради України, єдиного законодавчого органу, для  групи учнів закладів загальної середньої освіти Сумської області, серед яких і учні закладів Краснопільської селищної ради.

ГЕРОЇ КРУТ УЧАТЬ НАС ЖЕРТОВНОСТІ ТА ПАТРІОТИЗМУ

Дата створення: 13:52 29.01.2018

29 січня річниця бою під Крутами - подія, яка набула для українського народу символічного значення. Крути стали легендою, символом героїзму та жертовності молодого покоління за Україну.

ПРО ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата створення: 15:55 25.01.2018

Відбулося чергове засідання виконкому Краснопільської селищної ради об'єднаної територіальної громади, яке провів селищний голова Юрій Яремчук.

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС СЕРЕД БАНКІВ ЩОДО РОЗМІЩЕННЯ У 2018 РОЦІ ТИМЧАСОВО ВІЛЬНИХ КОШТІВ СЕЛИЩНОГО БЮДЖЕТУ НА ВКЛАДНИХ (ДЕПОЗИТНИХ) РАХУНКАХ

Дата створення: 11:07 25.01.2018

Краснопільською селищною радою оголошується конкурс серед банків щодо розміщення тимчасово вільних коштів селищного бюджету на вкладних (депозитних) рахунках.

ВІДБУЛАСЯ РОБОЧА ЗУСТРІЧ КЕРІВНИКА КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ ЮРІЯ ЯРЕМЧУКА З НАРОДНИМ ДЕПУТАТОМ УКРАЇНИ ОЛЕКСАНДРОМ СУГОНЯКО

Дата створення: 14:25 24.01.2018

Особливу увагу вони приділили питанню ремонту доріг, залученню під це необхідних коштів. Зокрема говорилося про ремонт дороги від Краснопілля в напрямку м. Суми та від Краснопілля до Угроїд.

ОЛІМПІАДА З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Дата створення: 23:58 23.01.2018

18-19 січня 2018 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

КОНКУРС «УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2018»

Дата створення: 23:51 23.01.2018

На початку січня за участю переможців районних турів конкурсу «Учитель року – 2018», у Сумському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся очно-заочний етап обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018». Краснопільщину представляв учитель української мови та літератури Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кокадей Максим.

ОБ'ЄДНАННЯ ЗУСИЛЬ ЗАДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ

Дата створення: 13:54 23.01.2018

Саме під такою назвою на базі Краснопільської ОТГ відбувся круглий стіл за участі голови Сумської облдержадміністрації Микола Клочка, народного депутата України Олександра Сугоняко, керівника групи топ-менеджерів «Гуала Кложерс Україна» Володимира Зайця, голів райдержадміністрації Сергія Хрупи та районної ради Віталія Савоненка, депутатів та членів виконкому Краснопільської селищної ради, які спільно обговорили питання розвитку Краснопільської об'єднаної територіальної громади.