Краснопільський район, Сумська область

новини

І ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ «СОКІЛ» («ДЖУРА») НА КРАСНОПІЛЬЩИНІ

Дата створення: 15:22 06.05.2018

2 та 4 травня 2018 року на Краснопільщині було проведено І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Даний захід проводився з метою виховання в дітей патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій, національних цінностей, формування здорового способу життя та зміцнення здоров’я.

МАЙБУТНЄ ТВОРИТЬСЯ СЬОГОДНІ

Дата створення: 11:10 06.05.2018

ХХІ століття – це століття освіти, духовності й інформативності, пріоритетності знань і мобільності. Відтак, навчання набуває нових ознак: потрібно вчити вчитися. У  легкоатлетичному манежу Сумського державного університету 03 травня 2018 року зібралися на урочисте обласне свято "Майбутнє в твоїх руках" – свято вшанування переможців, свято її величності науки, свято таланту, на якому відзначали найкращих учнів, які гідно представили свою школу, місто, район чи селищну раду на ІІІ та ІV етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України.

ЮРІЙ ЯРЕМЧУК ЗУСТРІВСЯ З ЛАРСОМ НОРДГРЕНОМ - ПОЛІТИЧНИМ РАДНИКОМ В СТОКГОЛЬМСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ РАДІ

Дата створення: 10:52 06.05.2018

В ході неформальної зустрічі Юрій Яремчук розповів про Краснопільську громаду та її діяльність, про проекти над якими зараз працює Краснопільська ОТГ, ознайомив зарубіжного гостя з роботою апарату селищної ради та зокрема відділу «Центр надання адміністративних послуг». Адже фінансування реконструкції ЦНАП відбувалось саме завдяки програмі U-LEAD component 2, яку реалізує шведська компанія SKL International.

КРАСНОПІЛЛЯ ПОПОВНИЛОСЯ ЗЕЛЕНИМИ НАСАДЖЕННЯМИ

Дата створення: 23:28 04.05.2018

Так, 3 травня в рамках місячника озеленення на території Краснопілля працівниками селищної ради було висаджено 165 кущів зелених насаджень. Зокрема на перехресті вулиць Осіння та Сумська була закладена альпійська гірка, висаджено квіти та зелені рослини, а саме ялівець колоновидний, ялівець козацький та самшит.

7 ДІТЕЙ СУМЩИНИ ЇДУТЬ ЗА КОРДОН БЕЗ ЗГОДИ ОДНОГО З БАТЬКІВ

Дата створення: 08:25 03.05.2018

Лише два місяці минуло з моменту, як ініційовані Міністерством юстиції зміни до Правил перетинання державного кордону  громадянами Українинабули чинності, проте для декого різниця вже відчутна.

«ЯВІР» ВИХОДИТЬ ДО ФІНАЛУ Кубка регіонів ФФСО

Дата створення: 08:16 03.05.2018

Обігравши збірну команду Путивльського району з рахунком 0:2 краснопільський «Явір» проходить до чвертьфіналу Кубку регіонів федерації футболу Сумської області. Слід зазначити, що у приміщенні федерації футболу Сумської області відбулось жеребкування 1/4 фіналу турніру, в якому явірці зіграють з командою «Колос» (Северинівка, Сумський район). Матч відбудеться 6 травня на стадіоні «Колос». Початок гри о 16-00 годині.

ОБЛАСНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ЮНИХ МАЙСТРІВ БІСЕРОПЛЕТІННЯ «ВЕСЕЛКА ТВОРЧОСТІ»

Дата створення: 08:18 02.05.2018

26 квітня 2018 року у Сумському обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю традиційно відбувся обласний фестиваль юних майстрів бісероплетіння «Веселка творчості».

МАЛЕНЬКА КРАЇНА ВЕЛИКОЇ МРІЇ

Дата створення: 08:11 02.05.2018

У Центрі дитячої та юнацької творчості Краснопільської селищної ради  працюють колективи художньо-естетичного спрямування (співочі, танцювальні, театральні, образотворчі) та гуртки декоративно-ужиткового мистецтва. Протягом року кожний з них живе своїм життям – заняття, репетиції, концерти, конкурси, виставки, фестивалі, акції. А раз на рік – у квітні – всі збираються на сцені на справжню культурно-мистецьку подію - звітний концерт та виставку декоративно-ужиткового мистецтва.

ВИСТАВКА-ФОРУМ «ТЕХНОЛОГІЇ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ»

Дата створення: 15:53 27.04.2018

26 квітня 2018 року начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності  Краснопільської селищної ради Інна Лісун, а також головний спеціаліст відділу Олександр Щербак взяли участь у Форумі – виставці «Технології енергоефективності та енергозбереження для малого та середнього підприємництва Сумщини». Форум відбувся в м Суми у  Конгрес-центрі СумДУ. Захід був організований Центром підтримки бізнесу м. Суми у рамках ініціативи Європейського Союзу за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку, за сприяння Сумської обласної державної адміністрації.

ТРИВАЄ БЛАГОУСТРІЙ ТА ОЗЕЛЕНЕННЯ ТЕРИТОРІЇ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ

Дата створення: 15:47 27.04.2018

У рамках проведення весняної толоки трудовими колективами, жителями територіальної громади виконано значний обсяг робіт по благоустрою сіл і селищ ОТГ, наведенню санітарного і естетичного порядку, озелененню, впорядкуванню кладовищ, пам’ятників, Меморіалів загиблим воїнам, лісосмуг, прибережних зон водних об’єктів, ремонт доріг, в’їздів у населені пункти тощо.