Краснопільський район, Сумська область

новини

В СПІВПРАЦІ З СОЦІАЛЬНО-ВІДПОВІДАЛЬНИМ БІЗНЕСОМ

Дата створення: 00:12 05.07.2018

Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук провів робочу нараду з заступником директора СТОВ  «Дружба Нова» Агрохолдингу «Кернел» Олегом Власенком щодо налагодження відносин соціального партнерства, підтримки та розвитку Чернеччинського та Хмелівського старостинських округів, де саме працює дане підприємство.

У КРАСНОПІЛЛІ УРОЧИСТО ВІДКРИЮТЬ МЕМОРІАЛЬНУ ДОШКУ ІВАНУ БАГРЯНОМУ

Дата створення: 08:52 04.07.2018

5 липня (четвер) об 11 годині у Краснопільському ДПТНЗ «Краснопільське ПТУ» відбудеться урочисте відкриття меморіальної дошки відомому українському поету, прозаїку, публіцисту, політичному і громадському діячу, лауреату Державної премії ім. Т. Г. Шевченка Івану БАГРЯНОМУ.

ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ: КОЖНА ДИТИНА ЗАСЛУГОВУЄ НА НАЛЕЖНИЙ РОЗВИТОК

Дата створення: 14:55 03.07.2018

Фахівці юстиції Сумщини продовжують безкомпромісну боротьбу з тими, хто забуває піклуватись про власних дітей і шукає будь-які причини, щоб уникати виконання батьківських обов’язків.

У КРАСНОПІЛЬСЬКІЙ ОТГ ЗАПРОВАДЖЕНО ЩОДЕННИЙ ЕНЕРГОМОНІТОРИНГ СПОЖИВАННЯ ЕНЕРГОРЕСУРСІВ

Дата створення: 11:54 03.07.2018

Рішенням сімнадцятої сесії сьомого скликання Краснопільської селищної ради затверджено Концепцію та Положення про запровадження системи енергетичного менеджменту бюджетної сфери Краснопільської ОТГ, а також прийнято рішення про порядок збору інформації щодо стану споживання енергоресурсів бюджетними установами на території громади.

ТОЛОКА В УРОЧИЩЕ ГРУЗНЕ

Дата створення: 11:53 03.07.2018

Днями, за ініціативи Краснопільської селищної ради було здійснено прибирання та благоустрій відпочинкової зони урочища Грузне. За два дні тут було розширено і очищено пляжну зону, вивезено сміття, покошена поросль та вирізано кущі, завезено пісок і встановлено кабіну для переодягання. Приємною новиною для любителів активного відпочинку стане також встановлена сітка для гри в волейбол.

ЗАПРОШУЄМО НА ФЕСТИВАЛЬ СІМЕЙНОГО ДОЗВІЛЛЯ «FISH-ФЕСТ»

Дата створення: 08:59 03.07.2018

Запрошуємо на фестиваль сімейного дозвілля «FISH-ФЕСТ». Відсутність вудок допускається! Наявність гарного настрою обов’язкова!

ЮРІЙ ЯРЕМЧУК ПРОЗВІТУВАВ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗА РІК ДІЯЛЬНОСТІ

Дата створення: 00:02 29.06.2018

27 червня 2018 року, згідно ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в районному Палаці культури відбувся звіт Краснопільського селищного голови Юрія Яремчука про результати роботи виконавчих органів ради за рік діяльності. На звіті окрім мешканців Краснопільської ОТГ були присутні народний депутат України Олександр Сугоняко та голова Краснопільської районної ради Віталій Савоненко.

У ЦЕНТРІ КРАСНОПІЛЛЯ ПРАЦЮЄ ВІДКРИТА ЗОНА WI-FI

Дата створення: 13:20 28.06.2018

З метою створення комфортніших умов для відпочинку дітей, жителів та гостей селища в центральній частині Краснопілля та біля погруддя Т.Г. Шевченка з’явилась зона вільного WI-FI доступу до мережі Інтернет.

ПРОВЕДЕНИЙ СЕМІНАР-ТРЕНІНГ ПО РОБОТІ СИСТЕМИ ЕНЕРГОМОНІТОРИНГУ ГРОМАДИ

Дата створення: 13:18 28.06.2018

27 червня 2018 року в залі засідань Краснопільської селищної ради відбувся семінар щодо роботи автоматизованої системи енергомоніторингу (ЕНЕРГОБАЛАНС), організований відділом житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності.

ВІТАННЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Дата створення: 13:09 28.06.2018

Шановні Краснопільчани! Щиро вітаю вас з великим державним святом - Днем Конституції України!