Краснопільський район, Сумська область

новини

ПРОВЕДЕНО АКЦІЮ «МАЙБУТНЄ ЛІСУ В ТВОЇХ РУКАХ»

Дата створення: 15:43 27.04.2018

Відповідно до Положення у 21 квітня 2018 року Державним підприємством «Краснопільське лісове господарство» було проведено щорічну Акцію Державного агентства лісових ресурсів України «Майбутнє лісу у твоїх руках».

ПРИВАТИЗАЦІЯ КВАРТИРИ: НЕОБХІДНІ КРОКИ

Дата створення: 09:23 27.04.2018

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко

ДІТИ КРАСНОПІЛЬЩИНИ – ДІТЯМ УКРАЇНИ!

Дата створення: 09:19 27.04.2018

Невгамовно  летить час. Вже минув квітень і закінчилась акція «Серце до серця», відділ освіти Краснопільської селищної ради підбиває підсумки. В рамках акції проведена велика кількість благодійних заходів, залучені як заклади загальної середньої освіти, так і найменші жителі громади – вихованці закладів освіти та їх батьки. Спільними зусиллями педагоги, учні та батьки втілювали мрію дітей Сумщини з вадами слуху – збирали кошти на придбання медичного обладнання.

ПРО ОСНОВНІ НАПРЯМКИ ПОДАЛЬШОГО ФУНКЦІОНУВАННЯ СИСТЕМИ ОСВІТИ ГРОМАДИ ТА РОЗВИТОК СІЛЬСЬКИХ ТЕРИТОРІЙ

Дата створення: 23:33 23.04.2018

На сьогодні одними із головних завдань залишається підготовка закладів освіти громади до нового 2018-2019 навчального року, впровадження нового державного стандарту загальної початкової освіти по всіх закладах об’єднаної громади, що передбачає облаштування освітніх закладів мультимедійним обладнанням, меблями тощо та втілення на базі Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, яка визначена опорним закладом громади, другої черги проекту створення «Нової української школи» - школи майбутнього, де на сьогоднішній день повністю завершено процес тепломодернізації - замінено вікна та утеплено фасад і дах приміщення.

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ» ЗІБРАЛА НЕБАЙДУЖИХ!

Дата створення: 23:24 23.04.2018

ХІІІ Акція Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» – це подія, яка збирає всіх добрих і щирих людей, які хочуть допомогти дітям. А допомога – це більше, ніж слова!

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ! ВІДДІЛ «ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ» КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ЗМІНУ У ГРАФІКУ РОБОТИ

Дата створення: 08:49 23.04.2018

Відповідно до чинного законодавства про працю, з метою забезпечення раціонального використання робочого часу та створення сприятливих умов для святкування Дня праці, ЦНАП працюватиме за наступним графіком:

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата створення: 14:49 21.04.2018

20 квітня 2018 року відбулося засідання виконавчого комітету Краснопільської селищної ради, яке провів керівник об'єднаної громади Юрій Яремчук. Згідно порядку денного на розгляд було винесено 10 питань, з яких прийнято відповідні рішення.

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ

Дата створення: 14:52 20.04.2018

16 травня 2018 року о 10 годині в залі засідань адміністративного приміщення селищної ради відбудеться чотирнадцята сесія селищної ради сьомого скликання.

ВІДБУВСЯ СЕМІНАР-НАРАДА СЕРЕД ОСВІТЯН

Дата створення: 10:24 20.04.2018

18 квітня 2018 року на базі методичного кабінету відділу освіти Краснопільської селищної ради відбувся семінар-нарада  на тему «Підготовка та проведення ДПА з математики в 2018 році. Роль «Математичної школи» в якісній підготовці учнів до ЗНО», в якому взяли участь учителі математики 9  класів.

ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ: УБЕЗПЕЧИТИ ВІД РЕЙДЕРСЬКИХ ЗАХОПЛЕНЬ ЗЕМЕЛЬ – ЗАВДАННЯ АГРАРНИХ ШТАБІВ

Дата створення: 08:44 20.04.2018

Антирейдерські аграрні штаби – дієвий інструмент боротьби з незаконним захопленням земель в аграрному секторі держави. На це звернуто увагу на рівні Кабінету Міністрів, адже на часі – весняно-польові роботи і можуть активізуватися бажаючі нажитися на чужих землях.