Краснопільський район, Сумська область

новини

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ

Дата створення: 14:26 19.04.2018

Конкурс для студентів, переможець якого отримає оплату одного року навчання в українському ВНЗ. Наразі відкриті 2 номінації. Участь у конкурсі безкоштовна. Оплачується навчання як в державних, так і в комерційних вищих навчальних закладах.

ВІДБУВСЯ ФЕСТИВАЛЬ ДРУЖИН ЮНИХ ПОЖЕЖНИХ

Дата створення: 13:35 19.04.2018

Вже традиційно щороку в квітні місяці в закладах освіти проводиться Тиждень цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, в рамках цього Тижня відділ освіти Краснопільської селищної ради проводить І етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних під гаслом «З вогнем не жартуй, життя своє цінуй!».

«ЛІДЕР –ЦЕ ТОЙ, ХТО ПОПЕРЕДУ»

Дата створення: 13:27 19.04.2018

17 квітня Центр дитячої та юнацької творчості Краснопільської селищної ради зібрав найактивніших, найініціативніших, готових експериментувати, творити, підкорювати все нові і нові вершини лідерів учнівського самоврядування шкіл району та ОТГ для участі у конкурсі «Лідер року 2018».

КРАСНОПІЛЛЯ СТАЄ КРАСИВІШИМ

Дата створення: 23:32 18.04.2018

17 квітня 2018 року працівники Краснопільської селищної ради та її структурних підрозділів взяли участь у акції «Краснопільщина квітуча». Зокрема, біля погруддя Тараса Шевченка та на центральних клумбах селища було висаджено 250 кущів троянд, 42 саджанці ялівця козацького і 30 саджанців ялівця звичайного прикрасили вулиці Мезенівська та Перемоги, 650 кущів спіреї японської посаджено біля пам’ятного знаку жертвам голодомору. Крім того, учнями Краснопільської школи було висаджено 50 кущів троянд біля Меморіалу загиблим воїнам.

СВЯТО ПИСАНКИ

Дата створення: 11:34 18.04.2018

Із приходом  довгоочікуваної  весни  ми святкуємо цикл весняних свят, одним із яких є свято Великодня.

«МАЛЕНЬКА КРАЇНА ВЕЛИКОЇ МРІЇ»

Дата створення: 11:23 18.04.2018

Центр дитячої та юнацької творчості Краснопільської селищної ради запрошує на звітний концерт «Маленька країна великої мрії»

ЗАПРОШУЄМО ДІТЕЙ ДО УЧАСТІ У КОНКУРСІ ШКІЛЬНИХ МАЛЮНКІВ «Я МАЮ ПРАВО!»

Дата створення: 11:19 18.04.2018

Головне територіальне управління у Сумській області оголошує про старт обласного етапу Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Я маю право!», який проводиться Міністерством юстиції України спільно з Координаційною радою молодих юристів при Міністерстві юстиції України з нагоди Дня захисту дітей.

ЮРІЙ ЯРЕМЧУК З РОБОЧОЮ ПОЇЗДКОЮ ВІДВІДАВ САМОТОЇВСЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ

Дата створення: 23:09 16.04.2018

З метою вирішення проблемних питань жителів старостинських округів громади, вивчення їх потреб продовжуються робочі поїздки селищного голови Юрія Яремчука населеними пунктами Краснопільської ОТГ.

«ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ»

Дата створення: 16:31 16.04.2018

З приходом весни та тепла з’являється бажання бачити нашу громаду чистою та охайною, яке так потребує нашого з вами об’єднання зусиль. Благоустрій – це візитна картка кожного населеного пункту. Стан вулично-дорожньої мережі, освітлення, озеленення та чистота населених пунктів – оцінка діяльності як місцевої влади так і громадськості. Це – показник рівня участі всієї громади у вирішенні проблем та перспектив розвитку сфери благоустрою та комунального обслуговування населених пунктів.

ПОТРІБНА ДОПОМОГА

Дата створення: 13:09 13.04.2018

У сім’ї Юринової Тамари Миколаївни (колишнього директора Нижньосироватської школи Сумського району, яка віддала вихованню молоді 38 років, з них 14 років – працювала директором школи) склалася дуже складна нестандартна ситуація. Терміново необхідно провести операційне втручання її внуку Артемію , що потребує значних матеріальних затрат - 20 тисяч євро. Такі кошти нереально сьогодні знайти чи заощадити простій людині праці. Тому просимо вашої допомоги. Додаємо лист – звернення Тамари Миколаївни до всіх добрих людей.