Краснопільський район, Сумська область

новини

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ 17 СЕСІЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата створення: 18:13 26.06.2018

26 червня 2018 року відбулося пленарне засідання сімнадцятої сесії селищної ради 7 скликання, яке провів селищний голова Юрій Яремчук. Передувало сесії засідання постійних комісій, на яких детально були опрацьовані всі питання порядку денного сесії.

РОБОЧА ПОЇЗДКА КРАСНОПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ДО ХМЕЛІВСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ

Дата створення: 16:19 26.06.2018

З метою вирішення проблемних питань жителів об’єднаної громади, вивчення потреб старостинських округів селищний голова Юрій Яремчук відвідав Хмелівський старостинський округ. Разом з в.о. старости обговорив проблемні питання округу та шляхи їх вирішення. Це зокрема питання вуличного освітлення, водозабезпечення, ремонту дорожнього покриття та ряд інших.

ДОПОМОГА ПО БЕЗРОБІТТЮ: ХТО МАЄ ПРАВО ОТРИМАТИ?

Дата створення: 15:54 25.06.2018

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗВІТУ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЯРЕМЧУКА ЮРІЯ АНАТОЛІЙОВИЧА

Дата створення: 09:50 25.06.2018

На виконання ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», 27 червня 2018 року о 11 год. 00 хв. за адресою: Сумська область, смт. Краснопілля, вул. Вокзальна, 14 у великому залі  Краснопільського районного Палацу культури відбудеться представлення звіту Краснопільського селищного голови ЯРЕМЧУКА Юрія Анатолійовича про результати роботи виконавчих органів ради за рік діяльності.

В СМТ КРАСНОПІЛЛЯ З 01 ПО 15 ЛИПНЯ ПРОВОДИТИМЕТЬСЯ КОНКУРС «КРАЩИЙ БАГАТОКВАРТИРНИЙ БУДИНОК» ТА «КРАЩИЙ БУДИНОК ПРИВАТНОГО СЕКТОРУ»

Дата створення: 09:47 25.06.2018

Всі, хто бажає прийняти участь у конкурсі повинні до 15 липня подати до селищної ради заяву, довідку довільної форми про виконання робіт з благоустрою приватного домоволодіння чи багатоквартирного будинку разом з фотографічним підтвердженням.

КРАСНОПІЛЬСЬКОЮ СЕЛИЩНОЮ РАДОЮ АКТИВНО ВЕДУТЬСЯ РОБОТИ З БЛАГОУСТРОЮ СЕЛИЩА ТА СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГІВ

Дата створення: 08:19 25.06.2018

За минулий тиждень проведено покіс трави на центральних вулицях селища: Мезенівська, Перемоги, Слави, Сумська, Вокзальна. Філією «Краснопільський райавтодор» ДП «Сумський облавтодор» тривають роботи з грейдерування доріг комунальної власності. Останнього тижня автогрейдер працював на території Хмелівського, Самотоївського старостинських округів, приведено до належного стану ґрунтову дорогу по вул. Вишнева, вул. Виноградна, вул. Горіхова, вул. Набережна, територію в районі урочища «Бабачина» в смт Краснопілля, куди також було завезено пісок.

В КРАСНОПІЛЛІ ЗАПОЧАТКОВАНО КОНКУРС «КРАЩИЙ БАГАТОКВАРТИРНИЙ БУДИНОК» ТА «КРАЩИЙ БУДИНОК ПРИВАТНОГО СЕКТОРУ»

Дата створення: 17:15 22.06.2018

20 червня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Краснопільської селищної ради, яке провів керівник об'єднаної громади Юрій Яремчук. Згідно порядку денного на розгляд було винесено 12 питань, з яких прийнято відповідні рішення.

У КРАСНОПІЛЛІ ВІДКРИЛИ СПОРТЗАЛ ДЛЯ ЗАНЯТТЯ ВІЛЬНОЮ БОРОТЬБОЮ

Дата створення: 17:11 22.06.2018

19-го червня на базі дитячо-юнацької школи Краснопільської селищної ради, за підтримки Національного корпусу Суми разом зі Спортивним корпусом у Краснопіллі урочисто відкрито новий спортивний зал.

ОЗДОРОВЛЕННЯ У ТАБОРІ ЦДЮТ «СУЗІР’Я»

Дата створення: 10:43 20.06.2018

Літо – пора канікул та літнього відпочинку. Організація   профільних   таборів  відпочинку – одна з найцікавіших форм роботи з учнями у літній період. На базі Центру дитячої та юнацької творчості Краснопільської селищної ради для 20 вихованців  щорічно організовується  робота  табору відпочинку  з денним перебуванням. За короткий проміжок часу вихователі табору створюють  реальні умови для збереження і зміцнення здоров’я дітей. Здоров’я – це не тільки відсутність хвороб, але і фізична, соціальна та психологічна гармонія людини, а також доброзичливі стосунки з людьми, природою та із самим собою.

ТРИВАЄ РЕКОНСТРУКЦІЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ШКОЛИ

Дата створення: 19:35 19.06.2018

Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук разом з представниками підрядної організації, начальником управління капітального будівництва Сумської облдержадміністрації Анатолієм Ворожко відвідали Краснопільську загальноосвітню школу I-III ступенів.