15 грудня в Україні відзначається День працівників суду

Щиро вітаємо вас із професійним святом — Днем працівників суду! Почесна й нелегка місія служіння правосуддю вимагає від вас високого рівня знань, досвіду та виняткових особистих якостей - честі, гідності, відданості справі й наполегливості. Саме від вашої самовідданої праці залежить дотримання конституційних прав і свобод людини, надійний захист громадян від беззаконня. Тож нехай Вашу почесну працю завжди супроводжує успіх, а кожний день повниться плідним змістом і наближає нас до спільної мети — утвердження верховенства права в нашій державі! З нагоди професійного свята прийміть наші найщиріші привітання й побажання вірного служіння ідеалам добра та справедливості, енергії та наснаги, міцного здоров’я й родинного затишку! Хай не зрадять вас витримка та сила духу, не вичерпуються джерела наснаги та оптимізму й завжди повняться сонячним теплом та достатком ваші оселі! Нехай удача та професійні успіхи будуть Вашими постійними супутниками у житті!

10:17 15.12.2023

Вшанування пам’яті померлих (загиблих) ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

Минули роки, та в наших серцях досі звучить відлуння тих трагічних подій. Ми ніколи не забудемо про самопожертву Героїв, які пройшли через усі кола ядерного пекла задля збереження життя і здоров'я прийдешніх поколінь.

14:01 14.12.2023

З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ!!!

Щиро вітаємо посадових осіб, ветеранів органів місцевого самоврядування, депутатів різних рівнів і скликань, громадських діячів, всіх активних жителів громади з Днем місцевого самоврядування!

08:20 07.12.2023

З Днем Збройних Сил України!!!

Шановні військовослужбовці, учасники АТО та ветерани війни! Щиро вітаємо Вас із Днем Збройних Сил України!

09:13 06.12.2023