Краснопільський район, Сумська область

ОДИНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ ВІД 20.01.2017 (ОПРИЛЮДНЕНО 27.01.2017)

ПЕРЕЛІК

рішень, прийнятих на одинадцятій сесії сьомого скликання

Краснопільської селищної ради Сумської області

від 20.01. 2017 року смт Краснопілля

1. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за 2016 рік.

2. Про внесення змін до рішення селищної ради від 23.12.2016 року «Про селищний бюджет на 2017 рік».

3.Про надання субвенції до районного бюджету.

4. Про передачу в господарське відання Краснопільській житлово-експлуатаційній дільниці сміттєвоза ВЛІВ МЕДІУМ Б ( у комплекті з комунальним устаткуванням) на базі шасі МАЗ- 5340 С2.

5. Про затвердження змін до оптимізованої схеми теплопостачання смт Краснопілля.

6. Про внесення змін до рішення 25 сесії 6 скликання від 30.07.2013 року «Про найменування вулиці та встановлення нумерації житловим будинкам у с. Михайлівка».

7. Про доповнення до рішення 14 сесії 6 скликання від 24.02.2012 року «Про уточнення назв вулиць, провулків та нумерації будинків по Краснопільській селищній раді».

8. Про стан роботи із зверненнями громадян в селищній раді в 2016 році.

9. Про внесення змін та доповнень до рішення 6 сесії 7 скликання від 14.07.2016 року «Про встановлення ставок земельного податку та пільг до його сплати».

10. Про продовження договорів оренди земельних ділянок.

11. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

12. Про погодження протоколу погоджувальної комісії селищної ради № 1 від 04.01.2017 року.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

14. Про заключення договорів оренди земельних ділянок під проектними дорогами.

15. Про заключення договорів оренди земельних ділянок під господарськими дворами.

16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Завантажити протокол, рішення