Краснопільський район, Сумська область

П’ЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ І ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ ВІД 15.06.2016 (ОПРИЛЮДНЕНО 17.06.2016)

ПЕРЕЛІК

рішень,  прийнятих на  І пленарному засіданні п’ятої сесії  сьомого скликання

Краснопільської селищної ради  Сумської області

від 15.06. 2016 року                            смт Краснопілля

1. Про  затвердження Порядку проведення громадських обговорень  з питань добровільного об’єднання територіальних громад.

2. Про внесення змін до рішення  селищної ради  від 24.12.2016 «Про селищний  бюджет на 2016 рік».

3. Про надання відпустки селищному голові.

4.Про надання згоди  ТОВ «Теплоенерго» на встановлення твердопаливних  котлів в приміщенні котельні по вул.Слов’янська, 24  смт Краснопілля.

5. Про повернення орендованого майна.

6. Про доповнення до рішення 3 сесії 7  скликання від 11.02.2016  року «Про   затвердження переліку об’єктів, що перебувають у комунальній власності територіальної громади смт Краснопілля, які пропонуються для передачі в оренду».

7. Про   передачу в тимчасове користування на умовах  оренди частини приміщення  за адресою: смт Краснопілля, вул. Сумська, 19.

8. Про хід виконання  селищної програми «Молодь» на 2016 -2017 роки.

9. Про хід виконання   програми по виявленню , локалізації та ліквідації амброзії полинолистої на 2012-2017 роки.

10. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із  землеустрою щодо встановлення  меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства спадкоємцям майна .

11.Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із  землеустрою щодо встановлення  меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

12. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

13. Про затвердження технічної документації  із  землеустрою щодо встановлення меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового   будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

14. Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

15. Про заключення договорів оренди земельних ділянок.

16. Про заключення договору оренди гідротехнічної споруди.

17. Про зміни  та   доповнення  до  рішень  виконавчого комітету  селищної ради  народних депутатів «Про передачу  землі  у приватну власність» .

18.  Про внесення змін  до  рішень Краснопільської селищної ради.

19. Про скасування рішення 2 сесії 7 скликання селищної ради від 14.12.2015 «Про продовження договорів оренди земельних ділянок».

Завантажити протокол, рішення