Краснопільська громада
Краснопільський район, Сумська область

Рішення "Про утворення відділу «Центр надання адміністративних послуг» Краснопільської селищної ради"

У К Р А Ї Н А

Краснопільська селищна рада

Сумської   області

Перша сесія восьмого скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 30.06.2017 року                                                                    смт Краснопілля

 

Про утворення відділу «Центр надання адміністративних послуг» Краснопільської селищної ради та затвердження Положення про нього

 

 

Керуючись  законами України "Про місцеве самоврядування в Україні", «Про адміністративні послуги», з урахуванням Примірного положення про центр надання адміністративних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.02.2013 р. №118 (зі змінами), рішенням 12сесії7 скликання Краснопільської селищної ради від 29.03.2017 р. «Про затвердження Концепції створення Центру надання адміністративних послуг в Краснопільській об’єднаній територіальній громаді», з метою покращення якості надання адміністративних послуг, Краснопільська селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Утворити відділ «Центр надання адміністративних послуг» Краснопільської селищної ради.

2. Затвердити Положення про відділ «Центр надання адміністративних послуг» Краснопільської селищної ради згідно з додатком 1 до цього рішення.

3. Затвердити штатну чисельність працівників відділу «Центр надання адміністративних послуг» Краснопільської селищної ради в кількості 10 штатних одиниць, в тому числі: начальник відділу, 3 адміністратори; 2 державних реєстратори; 4 спеціаліста.

4. Виконкому Краснопільської селищної ради з дотриманням вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» не пізніше п’яти робочих днів з дня прийняття цього рішення оприлюднити його на офіційному сайті  Краснопільської селищної ради.

5. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

 

Селищний голова                                                                  Ю.А.Яремчук