Краснопільський район, Сумська область

ШОСТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ ВІД 14.07.2016 (ОПРИЛЮДНЕНО 21.07.2016)

ПЕРЕЛІК

рішень, прийнятих на шостій сесії сьомого скликання Краснопільської селищної ради

Сумської області

від 14.07. 2016 року              смт Краснопілля

1. Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад.

2. Про внесення змін до складу комісій селищної ради.

3. Про встановлення ставок земельного податку та пільг до його сплати.

4. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за І півріччя 2016 року.

5. Про внесення змін до рішення селищної ради від 24.12.2016 «Про селищний бюджет на 2016 рік».

6. Про відкриття додаткової дошкільної групи на базі Краснопільського НВК.

7. Про передачу субвенції до районного бюджету.

8. Про виділення коштів для поповнення статутного фонду Краснопільської житлово-експлуатаційної дільниці.

9. Про відтермінування сплати за частину орендованого приміщення ФОП Фурсовим М. М. за адресою: смт Краснопілля, вул. Сумська, 6 .

10. Про надання згоди на вступ сільських, селищної рад Краснопільського району як засновників до Краснопільської житлово-експлуатаційної дільниці.

11. Про стан роботи із зверненнями громадян в селищній раді в 1 півріччі 2016 року.

12. Про доповнення до рішення 2 сесії 7 скликання від 14.12.2015 «Про затвердження положення «Про постійні комісії Краснопільської селищної ради».

13. Про доповнення до рішення 2 сесії 7 скликання від 14.12.2015 «Про виконання селищної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2007- 2011 роки та Програму розвитку фізичної культури і спорту в Краснопільській селищній раді на 2013 – 2016 роки».

14. Про припинення права користування земельними ділянками.

15. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства спадкоємцям майна.

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

17. Про передачу земельної ділянки у приватну власність.

18. Про заключення договорів оренди земельних ділянок.

19. Про розірвання договору оренди земельних ділянок для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

20. Про зміни та доповнення до рішення виконавчого комітету селищної ради народних депутатів «Про передачу землі у приватну власність» .

21. Про внесення змін та доповнень до рішень Краснопільської селищної ради.

22. Про затвердження протоколу погоджувальної комісії Краснопільської селищної ради №1 від 06.06.2016 року.

Завантажити протокол, рішення