Краснопільський район, Сумська область

СЬОМА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ ВІД 30.09.2016 (ОПРИЛЮДНЕНО 07.10.2016)

ПЕРЕЛІК

рішень, прийнятих на сьомій сесії сьомого скликання Краснопільської селищної ради

Сумської області

від 30.09.2016 року                                        смт Краснопілля

1. Про хід виконання селищної програми на 2016-2017 роки щодо соціальної підтримки ветеранів війни та праці, адаптації військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, вшанування пам’яті загиблих.

2. Про внесення доповнення до селищних програм.

3. Про внесення змін до рішення селищної ради від 24.12.2016 «Про селищний бюджет на 2016 рік».

4. Про надання субвенції до районного бюджету.

5. Про повернення орендованого майна.

6. Про хід виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту на території селищної ради на 2013-2016 роки.

7. Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад.

8. Про проведення земельних торгів у формі аукціону.

9. Про затвердження протоколу №2 засідання конкурсної комісії щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах від 02.09.2016 року.

10. Про припинення права користування земельними ділянками.

11. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і

споруд, для ведення особистого селянського господарства.

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства з послідуючою передачею в оренду.

13. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

14. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

15. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення (під господарські будівлі, споруди та двори) на умовах оренди.

16. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення ( під господарські будівлі, споруди та двори).

17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування закладів освіти.

18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності з подальшим продажем права оренди на земельних торгах (аукціоні) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення земельної ділянки) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель сільськогосподарського призначення (сад).

20. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

21. Про погодження протоколу погоджувальної комісії селищної ради № 2 від 28.09.2016 року.

22. Про продовження договору оренди земельної ділянки.

23. Про продовження договору оренди земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

24. Про відміну рішень виконкому селищної ради щодо приватизації земельних ділянок.

25. Про зміни та доповнення до рішення виконавчого комітету селищної ради народних депутатів «Про передачу землі у приватну власність».

26. Про надання в оренду земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури.

27. Про внесення змін до рішень Краснопільської селищної ради.

28. Про продовження договору оренди приміщення за адресою: смт Краснопілля, вул.Сумська, 6.

Завантажити протокол, рішення