Краснопільський район, Сумська область

СОРОК ПЕРША СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІД 09.07.2015 РОКУ (ДОДАНО 15.07.2015)

ПЕРЕЛІК

рішень, прийнятих на  сорок першій сесії шостого скликання

Краснопільської селищної ради  Сумської області

від  09. 07. 2015 року                       смт Краснопілля

1. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету  за   І  півріччя 2015 року.

2. Про  передачу субвенції до районного бюджету.

3. Про внесення змін  до рішення селищної ради від  27.01.2015 «Про  селищний  бюджет  на 2015 рік».

4. Про  стан роботи  із зверненнями  громадян в селищній раді в   І півріччі 2015  року.

5. Про хід виконання  комплексної  селищної програми  « Правопорядок »  на 2014-2015 роки.

6. Про  доповнення до рішення 36 сесії  селищної ради від 05.12.2014 року

«Про затвердження плану діяльності з підготовки регуляторних актів на 2015 рік».

7. Про проект рішення «Про встановлення ставок  земельного податку, пільг з його сплати та розміру орендної плати на 2016 рік»

8. Про затвердження протоколу № 5 засідання конкурсної комісії щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах Краснопільської селищної ради від 08.07.2015 року.

9. Про припинення права користування земельними ділянками.

10. Про надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (в оренду).

11. Про  затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд,  для ведення особистого селянського господарства.

12. Про зміни  та   доповнення  до додатку рішення  виконавчого комітету  селищної ради  народних депутатів «Про передачу землі  у приватну власність».

13. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд,  для ведення особистого селянського господарства.

14. Про  затвердження проектів із землеустрою щодо відведення земельних  ділянок для розміщення  та експлуатації основних, підсобних,  допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

Завантажити протоколи, рішення