Краснопільський район, Сумська область

Старости

Рішення про затверджання положення про старосту

Рішення про утворення старостинських округів

На території Краснопільської селищної ради 5 старостинських округів
Осоївський старостинський округ з центром в селі Осоївка, що складається з сіл Осоївка, Марченки, Краснопільського району. В.о. старости - Бондар Олександр Володимирович.
Самотоївський старостинський округ з центром в селі Самотоївка, що складається з сіл Самотоївка, Думівка, Глибне, Хвойне, Воропай, Краснопільського району. В.о. старости - Перерва Іван Миколайович.
Угроїдський старостинський округ з центром в селищі Угроїди, що складається з селища Угроїди, сіл Наумівка, Петрушівка, Окіп, Краснопільського району. В.о. старости - Татаренко Яків Геннадійович.
Хмелівський старостинський округ з центром в селі Хмелівка, що складається з сіл Хмелівка, Веселе, Лозове, Виднівка, Краснопільського району. В.о. старости - Дяченко Олексій Олександрович.
Чернеччинський старостинський округ з центром в селі Чернеччина, що складається з сіл Чернеччина, Мозкове, Ясенок, Гапонівка, Краснопільського району. В.о. старости - Рагулін Іван Федорович.