Краснопільський район, Сумська область

Старости

Рішення про затверджання положення про старосту

Рішення про утворення старостинських округів

На території Краснопільської селищної ради 5 старостинських округів

телефон

Осоївський старостинський округ з центром в селі Осоївка, що складається з сіл Осоївка, Марченки, Краснопільського району. В.о. старости - Бондар Олександр Володимирович.

с. Осоївка, пров. Заводський, 3

тел. 7-76-42

Самотоївський старостинський округ з центром в селі Самотоївка, що складається з сіл Самотоївка, Думівка, Глибне, Хвойне, Воропай, Краснопільського району. В.о. старости - Перерва Іван Миколайович.

с. Самотоївка, вул. Калініна, 135

тел. 7-66-42

Угроїдський старостинський округ з центром в селищі Угроїди, що складається з селища Угроїди, сіл Наумівка, Петрушівка, Окіп, Краснопільського району. В.о. старости - Татаренко Яків Геннадійович.

смт Угроїди, вул. Мачулівка,6

тел. 7-31-42

Хмелівський старостинський округ з центром в селі Хмелівка, що складається з сіл Хмелівка, Веселе, Лозове, Виднівка, Краснопільського району. В.о. старости - Дяченко Олексій Олександрович.

с. Хмелівка, вул. Хмелівська,11

тел. 7-71-43

Чернеччинський старостинський округ з центром в селі Чернеччина, що складається з сіл Чернеччина, Мозкове, Ясенок, Гапонівка, Краснопільського району. В.о. старости - Рагулін Іван Федорович.

с. Чернеччина, вул. Шкільна, 1

тел. 7-61-42