Краснопільський район, Сумська область

ТРЕТЯ СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ (ДОДАНО 18.02.2016)

ПЕРЕЛІК

рішень,  прийнятих на третій сесії  сьомого скликання

Краснопільської селищної ради  Сумської області

від 11.02.2016 року                                   смт Краснопілля

1. Про  затвердження звіту про виконання селищного  бюджету  за 2015 рік.

2. Про  внесення змін та доповнень до рішення 42 сесії 6 скликання від 16.10.2015 року «Про встановлення ставок  земельного податку,  пільг з його сплати та розміру орендної плати на 2016 рік».

3. Про здійснення повноважень суб’єктів державної реєстрації .

4. Про структуру, чисельність виконавчого апарату селищної  ради .

5. Про передачу субвенції до районного бюджету.

6. Про передачу субвенції до обласного бюджету.

7. Про внесення змін до рішення  селищної ради  від 24.12.2016 «Про селищний  бюджет на 2016 рік».

8. Про внесення змін до рішень сесій «Про  встановлення ставок єдиного податку для  фізичних осіб-підприємців, які працюють за спрощеною системою оподаткування».

9.   Про  внесення змін до рішення 37 сесії 6 скликання від 27.01.2015 року «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки»

10. Про   надання провулку Радянський статус вулиці  .

11.  Про затвердження  комплексної  програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Краснопільської селищної ради  на 2016-2017 роки .

12. Про затвердження  селищної цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту на 2016-2018 роки.

13. Про внесення змін до рішення 2 сесії 7 скликання від 14.12.2015 «Про хід виконання цільової програми  оновлення генерального плану смт Краснопілля на 2013- 2015 роки та затвердження  цільової програми оновлення генерального плану смт Краснопілля на 2016- 2017 роки».

14. Про  затвердження селищної комплексної програми «Освіта» на 2015-2017 роки.

15. Про  внесення змін до регламенту роботи Краснопільської селищної ради.

16. Про  стан роботи  із зверненнями  громадян в селищній раді в    2015  році.

17.Про затвердження переліку об’єктів, що перебувають у комунальній власності територіальної громади смт Краснопілля, які пропонуються до передачі в оренду

18. Про припинення права  користування земельними  ділянками .

19. Про затвердження технічних документацій із  землеустрою щодо встановлення меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

20. Про продовження договорів  оренди  земельних ділянок .

21. Про надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення

земельних ділянок для іншого  сільськогосподарського призначення (під господарські будівлі, споруди та двори) на умовах оренди.

22. Про внесення змін та доповнень до  рішень Краснопільської селищної ради.

23. Про передачу у користування земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства на умовах оренди.

24. Про надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки для індивідуального  гаражного будівництва.

25. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення  меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства  спадкоємцю майна.

26. Про  затвердження  технічної  документації з  нормативної  грошової  оцінки  земель селища Краснопілля.

27. Про грошову оцінку земель населених пунктів селищної ради у 2016 році.

Завантажити протокол, рішення