Краснопільський район, Сумська область

ТРИДЦЯТЬ ДЕВ'ЯТА СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ (ОПРИЛЮДНЕНО 28.04.2015)

ПЕРЕЛІК

рішень, прийнятих на  тридцять  дев’ятій сесії шостого скликання

Краснопільської селищної ради  Сумської області

від  23. 04. 2015 року                         смт Краснопілля

1. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету  за   І квартал 2015 року.

2. Про  передачу субвенції до районного бюджету.

3. Про внесення змін  до рішення селищної ради від  27.01.2015 «Про  селищний  бюджет  на 2015 рік».

4. Про передачу міжбюджетного  трансферту до районного консолідованого

фонду охорони навколишнього  природного середовища.

5. Про хід виконання комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Краснопільської селищної ради на 2012-2015 роки.

6. Про хід виконання селищної  комплексної програми «Освіта» на 2012-2015 роки.

7. Про звіт депутата по виборчому округу № 1 Ляшка Ю.О.  щодо виконання рішень та доручень ради та про роботу в окрузі.

8.  Про продовження терміну  оренди майна ФОП Цюх В.І

9. Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для об’єктів нерухомого майна, які не використовуються або законсервовані.

10. Про затвердження протоколу № 1 засідання конкурсної комісії щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах від 27.03.2015 року

11. Про затвердження протоколу № 2 засідання конкурсної комісії щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах Краснопільської селищної ради  від 14.04.2015 року

12. Про припинення права користування земельними ділянками.

13. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства              (в оренду).

14. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

15. Про продовження договору оренди  земельної ділянки для будівництва і

обслуговування жилого будинку,  господарських споруд та будівель по     вул. Перемоги, 8/1 смт Краснопілля.

16. Про заключення договорів оренди земельних ділянок.

17. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

18. Про надання дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

19. Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

20. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельних  ділянок в натурі (на місцевості) для ділянок для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

21.Про надання ДП «Краснопільський агролісгосп» дозволу на виготовлення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення лісового господарства і пов’язаних з ними послуг .

22.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства спадкоємцям майна.

23.Про зміни  та   доповнення  до додатку рішень  виконавчого комітету  селищної ради народних депутатів від «Про передачу земель  у приватну власність».

24. Про внесення змін до рішень селищної ради «Про надання земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства»

25. Про розірвання договору оренди  земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель  та споруд .

26. Про заключення короткострокових  договорів оренди землі на 2015 рік.

27. Про затвердження проектів землеустрою  щодо відведення земельних ділянок для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії.

Завантажити протокол, рішення