Краснопільський район, Сумська область

ТРИДЦЯТЬ ПЕРША СЕСІЯ (ДОДАНО 02.04.2014)

ПЕРЕЛІК

рішень, прийнятих на  тридцять першій сесії шостого скликання

Краснопільської селищної ради  Сумської області

від  27. 03. 2014 року                                 смт Краснопілля

1 . Про внесення змін до рішення селищної ради від  30.01.2014 «Про селищний бюджет на 2014 рік».

2. Про затвердження  розпорядження   селищного голови  від 19.03.2014 «Про преміювання працівників селищної ради».

3. Про затвердження  селищної Програми соціальної  підтримки ветеранів війни та праці на   2014 – 2015 роки.

4.  Про виконання  селищної цільової  програми підтримки індивідуального житлового будівництва  «Власний дім» в  2013 році та про селищну цільову програму підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на  2014 рік.

5. Про прийняття до комунальної власності та на баланс доріг  смт Краснопілля.

6. Про передачу в тимчасове користування на умовах оренди частини приміщення по  вул. Сумська,  6 смт Краснопілля.

7. Про скасування рішення  10 сесії 5 скликання від 10.01.2007 «Про доповнення  до рішення селищної ради від 25.02.2005 «Про спеціальні кошти Краснопільської селищної ради».

8. Про списання з балансу Краснопільської селищної ради будівлі колишньої котельні ДНЗ «Малятко».

9. Про звіт депутата по виборчому округу № 22 Рудики М.М. про виконання рішень та доручень ради та про роботу в окрузі.

10. Про звіт депутата по виборчому округу № 21 Новака В.І. про виконання рішень та доручень ради та про роботу в окрузі.

11.  Про затвердження Протоколу №1  засідання конкурсної комісії щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця  земельних торгів на конкурентних засадах від 11.03.2014 року.

12. Про підготовку та проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки.

13. Про встановлення ставки  земельного податку.

14. Про грошову оцінку земель населених пунктів селищної ради у 2014 році.

15. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості)для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд,  для ведення особистого селянського господарства.

16. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) для житлової та громадської забудови ( на умовах оренди).

17. Про припинення права користування земельними ділянками.

18. Про вилучення земельних ділянок,  які перебувають у постійному користуванні.

19. Про надання дозволу на розробку технічної документації із  землеустрою щодо встановлення  меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства  спадкоємцям майна.

20. Про надання дозволу на  виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо складання  документів, що посвідчують право на земельні ділянки, які передаються  безоплатно у приватну власність.

21. Про виділення земельної  ділянки для розміщення тимчасового металевого  розбірного  гаража.

22. Про продовження договору оренди земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських споруд та будівель по вул. Перемоги, 8/1 смт  Краснопілля.

23. Про зміни  та   доповнення  до додатків рішень  виконавчого комітету  селищної ради  народних депутатів «Про передачу земель  у приватну власність».

24. Про надання дозволу на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування .

25. Про надання дозволу на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

26. Про  укладення договору оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення.

27. Про надання земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства.

28. Про надання дозволу на складання технічної документації  із  землеустрою щодо встановлення  меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.

29. Про затвердження проекту із  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки для будівництва і обслуговування  інших будівель  громадської забудови на умовах оренду з правом викупу.

30. Про затвердження проектів   землеустрою щодо відведення земельних  ділянок для житлової та громадської забудови.

31. Про відмову від права власності на земельну ділянку по вул. Мезенівська, 105  смт Краснопілля.

32. Про відмову від права власності на земельну ділянку по вул . Перемоги, 18 А  смт Краснопілля.

33. Про відмову від права  власності на земельну ділянку по вул. Пушкіна,  1А   смт Краснопілля.

34. Про внесення змін до рішення селищної ради від 30.01.2014 року «Про доповнення  та зміни в додатку до рішення виконавчого комітету  селищної ради  народних депутатів  від 15.09.1993 № 135 «Про передачу землі у приватну власність».

35. Про скасування рішення селищної ради від 11.10.2013 року «Про поновлення договору оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення для розміщення та обслуговування базової станції мобільного зв’язку ПТУ ПрАТ «МТС Україна»

36. Про внесення змін до рішення селищної ради від 24.01.2014  «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів (договір оренди), що посвідчують право на земельну ділянку для трубопровідного транспорту (розміщення адміністративного приміщення і будівель), розміщення АЗС і нафтобази».

37. Про  демонтаж постаменту пам’ятника Леніну.

Рішення тридцять першої сесії (завантажити одним файлом)