Краснопільський район, Сумська область

ТРИДЦЯТЬ П'ЯТА СЕСІЯ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ (ДОДАНО 14.10.2014)

ПЕРЕЛІК

рішень, прийнятих на  тридцять  п’ятій сесії шостого скликання

Краснопільської селищної ради  Сумської області

від  09. 10. 2014 року                                     смт Краснопілля

1. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету  за   9 місяців 2014 року.

2. Про внесення змін  до рішення селищної ради від  30.01.2014 «Про  селищний  бюджет  на 2014 рік».

3. Про  надання відпустки селищному голові.

4. Про балансове розмежування меж водопостачання та водовідведення .

5. Про внесення змін до персонального складу адміністративної комісії.

6. Про доповнення до  п. 2  напрямів діяльності та заходів  селищної Програми підтримки ветеранів війни та праці на 2014-2015 роки.

7. Про хід виконання  селищної програми  забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на 2013-2015 роки.

8. Про  виконання  селищної комплексної  програми  «Здоров’я нації» на період до 2015 року.

9. Про хід виконання заходів , спрямованих на реалізацію  районної програми  боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року.

10.  Про хід виконання  Програми  з розвитку  фізичної культури і спорту на території селищної ради на 2013- 2016 роки.

11. Про звіт депутата Дейнеки І.Г. по виборчому округу № 12 про виконання рішень та доручень ради та про роботу в окрузі.

12. Про звіт депутата Сухіх О. В. по виборчому округу № 11 про виконання рішень та доручень ради та про роботу в окрузі.

13. Про затвердження протоколу № 2 засідання конкурсної комісії щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах від 26.08.2014 року.

14. Про погодження протоколу  погоджувальної комісії селищної ради № 2 від 10.08.2014 року.

15. Про припинення права користування земельними ділянками.

16. Про  зміни  та доповнення  до додатків  рішень виконавчого комітету  селищної ради  народних депутатів  «Про передачу земель у приватну власність».

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

18. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства (на умовах оренди) .

19. Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій.

20. Про затвердження  проекту із  землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування будівель торгівлі на умовах оренди з правом викупу.

21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на умовах оренди з правом викупу.

22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

23. Про надання дозволу на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельних ділянок для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії .

24. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

25. Про надання дозволу на розробку технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства спадкоємцям майна.

26. Про надання земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

27. Про дострокове розірвання договору оренди землі (державна реєстрація від 14.05.2014 року  за № 5646929.

28. Про заключення договору оренди  земельної ділянки для будівництва і обслуговування інших будівель громадської забудови .

29. Про надання дозволу   на виготовлення проектів  землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування будівель закладів побутового обслуговування .

30. Про надання дозволу на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги.

31. Про надання дозволу на розробку технічної     документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)   під розміщення парку темних нафтопродуктів та естакади для зливу нафтопродуктів.

32. Про виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Завантажити протокол, рішення