Краснопільський район, Сумська область

вакансії

Оголошено конкурс:

Головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності.

Вимоги до кандидатів:

Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста  не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

Вільне володіння українською мовою та вміння працювати з комп'ютером в режимі користувача, комунікабельність, вміння спілкуватися з людьми.

Спеціаліст І категорії відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності  (тимчасово на час відпустки для догляду за дитиною до 3 років основного працівника)

Вимоги до кандидатів:

Базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсах повинні подати наступні документи:  заяву, заповнену особову картку за формою П-2ДС з додатками, копію документів про освіту, копію паспортних даних, копію військового квитка (для військовозобов’язаних), декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік шляхом заповнення її на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції,  дві фотокартки розміром 4 х 6 см.

Документи подавати особисто до відділу загальної, організаційно кадрової роботи, зв’язків з громадськістю та юридичного забезпечення за адресою: 42400, смт Краснопілля, вул. Мезенівська, 2.

Додаткову інформацію щодо проведення конкурсу, складання письмового іспиту, основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за телефоном 7-18-74.

Термін прийняття документів протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу.  (Оголошення опубліковано в газеті «Перемога» № 55 від  15.12.2017року).