Краснопільська громада
Краснопільський район, Сумська область

Виконавчий апарат

Рішення Про затвердження структури та чисельності апарату Краснопільської селищної ради та її виконавчих органів. 30.06.2017

Рішення Про внесення змін до рішення селищної ради від 30.06.2017 «Про затвердження структури та чисельності апарату Краснопільської селищної ради та її виконавчих органів». 10.08.2017

Рішення Про внесення змін до рішення селищної ради від 30.06.2017 «Про затвердження структури та чисельності апарату Краснопільської селищної ради та її виконавчих органів» від 12.12.2017 р.

 

СТРУКТУРА

і штатна чисельність апарату Краснопільської селищної ради

та її виконавчих органів

 

Назва відділів, управлінь та посад

ПІБ

Номер телефону

/ електронна адреса

Апарат селищної ради та виконавчого комітету

1.

Керівництво селищної ради і виконавчого комітету

Селищний голова

Яремчук  Юрій Анатолійович

7-13-43/ kras.gromada@ukr.net

Заступник селищного голови з питань діяльності  виконачих органів влади

 

 

Секретар селищної ради

Юхта  Ірина Василівна

7-13-90

Старости

Рагулін Іван Федорович

7-61-42

Татаренко Яків Генадійович

7-31-42

Перерва Іван Миколайович

7-66-42

Дяченко Олексій Олександрович

7-71-43

Бондар Олександр Володимирович

7-76-42

2.

Відділ бухгалтерського обліку, звітності та господарської діяльності

Начальник відділу-головний бухгалтер

Горецька Людмила Василівна

7-14-07

Головний спеціаліст

Мага Наталія Андріївна

Левицька Олена Сергіївна

Провідний спеціаліст

Коломієць Оксана Сергіївна

Єшенко Ольга Вікторівна

3.

Відділ загальної, організаційно-кадрової роботи, зв’язків з громадськістю та юридичного забезпечення

Начальник відділу

Лєвшакова Тетяна Борисівна

7-18-74

kras.gromada@ukr.net

Головний спеціаліст

Ільченко Наталія Іванівна

7-18-74

Корнієнко Юрій Іванович

7-20-29

 

 

Провідний спеціаліст

Алєксєєва Раїса Петрівна

7-14-82

Клименко Яна Олександрівна

7-18-74

Спеціаліст 1 категорії

Дубляк Валерій Іванович

7-20-29

Секретар-друкарка

Рибалка Світлана Валентинівна

7-14-82

4.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи ти взаємодії з правоохоронними органами

Начальник відділу

Придатко Валерій Іванович

7-10-52

Головний спеціаліст

 

 

5.

 

Відділ культури, туризму, молоді та спорту

Начальник відділу

 

 

Головний спеціаліст

 

 

Провідний спеціаліст

 

 

6.

Відділ економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності

Начальник відділу

Расторгуєв Віталій Геннадійович

7-13-77

ekr.otg@ukr.net

 

Головний спеціаліст

Грінчак Олексій Дмитрович

Провідний спеціаліст

 

 

7.

Відділ «Служба у справах дітей»

Начальник відділу (служби)

 

 

Головний спеціаліст

 

 

8.

Відділ земельних відносин

Начальник відділу

 

 

Головний спеціаліст

Ковтун Наталія Сергіївна

7-16-82

Спеціаліст ׀׀ категорії

Будко Олег Іванович

 

Роєвська Світлана Олексіївна

 

Савицька Людмила Андріївна

 

Самохвал Тетяна Василівна

 

Пилипенко Олександр Дмитрович

 

 

 

9.

Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності

Начальник відділу

Лісун Інна Анатоліївна

7-17-30

gkhkr.otg@ukr.net

Головний спеціаліст

 

 

Спеціаліст I категорії

 

 

10.

Відділ фінансів

Начальник відділу

Василенко Лариса Олександрівна

7-12-89

finkr.otg@ukr.net

 

Головний спеціаліст

Дяговець Людмила Анатоліївна

 

 

Провідний спеціаліст

 

 

11.

Відділ «Центр надання адміністративних послуг»

Начальник відділу, адміністратор

Омельченко Олеся Олександрівна

7-13-06

cnap.krsnp@ukr.net

Адміністратор

Чучина Ірина Олександрівна

 

Качан Віта Миколаївна

 

Свєташова Яна Юріївна

 

Державний реєстратор

Півень Маргарита Сергіївна

7-16-82

Парченко Оксана Григорівна

7-16-82

Спеціаліст

Мигаль Юлія Анатоліївна

 

Шляхтун Михайло Олександрович

 

Годуненко Інна Миколаївна

 

Плесковська Юлія Олександрівна

 

 

12

Відділ освіти

Начальник відділу

Дерев’янченко Лариса Леонідовна

7-16-02

oskr.otg@ukr.net

Головний спеціаліст

Гургура Ірина Юріївна

Мостова Аліна Юріївна

13.

 

Діловод

 

Змисля Лариса Григорівна (Осоївка)

 

Сєрік Тетяна Григорівна (Угроїди)

 

Цибулько Людмила Олекасандрівна (Самотоївка)

 

Міщан Валентина Миколаївна (Чернеччина)

 

Яненко Людмила Володимирівна (Хмелівка)