Краснопільський район, Сумська область

Рішення про кількість і персональний склад виконавчого комітету селищної ради

Склад виконавчого комітету

Яремчук Юрій Анатолійович, селищний голова.
Юхта Ірина Василівна, секретар ради.
Масалітіна Валентина Михайлівна, головний лікар КЗ «Центру первинної медико-санітарної допомоги» Краснопільської районної ради Сумської області – член виконкому.
Малюк Сергій Анатолійович, директор комунального підприємства «Краснопільський агролісгосп» – член виконкому.
Швець Світлана Олексіївна, генеральний директор ТОВ «Михайлівське виробництво вогнетривів» – член виконкому.
Назаренко Анжела Миколаївна, начальник відділу культури і туризму Краснопільської районної державної адміністрації – член виконкому.
Мигаль Володимир Олексійович, директор дитячо-юнацької спортивної школи відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської районної державної адміністрації – член виконкому.
Воропай Люба Дмитрівна, пенсіонер, громадський активіст – член виконкому.
Мірошніченко Олексій Олександрович, голова районної профспілкової організації АПК – член виконкому.
Придатко Марія Петрівна, директор Краснопільського НВК – член виконкому.
Бондар Олександр Володимирович, в.о. старости Осоївського старостинського округу – член виконкому.
Перерва Іван Миколайович, в.о. старости Самотоївського старостинського округу – член виконкому.
Татаренко Яків Геннадійович, в.о. старости Угроїдського старостинського округу – член виконкому.
Дяченко Олексій Олександрович, в.о. старости Хмелівського старостинського округу – член виконкому.
Рагулін Іван Федорович, в.о. старости Чернеччинського старостинського округу – член виконкому.
Маслюк Григорій Миколайович, начальник Краснопільської ЖЕД.
Радівілов Юрій Іванович, директор ДП «Наумівський спиртовий завод».