Краснопільський район, Сумська область

ВОСЬМА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ ВІД 11.11.2016 (ОПРИЛЮДНЕНО 18.11.2016)

ПЕРЕЛІК

рішень, прийнятих на восьмій сесії сьомого скликання

Краснопільської селищної ради Сумської області

від 11.11. 2016 року смт Краснопілля

1. Про схвалення проекту рішення селищної ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад.

2. Про підтримку звернення Верховної Ради України щодо визнання Російської Федерації державою-агресором.

3. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за 9 місяців

2016 року.

4. Про внесення змін до рішення селищної ради від 24.12.2016 «Про селищний бюджет на 2016 рік».

5. Про надання субвенції до районного бюджету.

6. Про продовження терміну дії оренди цілісного майнового комплексу ТОВ «Теплоенерго».

7. Про проведення конкурсного відбору з надання послуг зі збору та вивезення твердих побутових відходів у житловому фонді селища.

8. Про внесення змін до додатку №2 рішення 42 сесії 6 скликання від 14.08.15 року «Про затвердження конкурсного відбору з надання житлово-комунальних послуг у житловому фонді селища».

9. Про проведення конкурсу з відбору виконавця земельних торгів на конкурентних засадах з продажу права оренди на земельну ділянку.

10. Про припинення права користування земельними ділянками.

11. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства .

12. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування закладів освіти.

13. Про внесення змін до рішення 5 сесії 7 скликання від 15.06.2016 року

«Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства ..

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства Придатку В.О. по вул.. Вишнева,1 смт Краснопілля .

15. Про погодження протоколу погоджувальної комісії селищної ради № 3 від 10.11.2016 року.

16. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і

споруд, для ведення особистого селянського господарства.

17. Про заключення договору оренди земельної ділянки по пров Комунальний смт Краснопілля.

18. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для промисловості ( для розміщення та експлуатації основних, підсобних, допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості).

19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства .

Завантажити протокол, рішення