Сумська область, Сумський район

1 сесія 8 скликання від 09.12.2020

Перелік прийнятих рішень на 1 сесії Краснопільської селищної ради восьмого скликання

09.12.2020

№ рішення

Назва рішення

1.

1

Про початок повноважень депутатів Краснопільської селищної ради.

2.

2

Про початок повноважень Краснопільського селищного голови.

3.

3

Про затвердження порядку обрання секретаря Краснопільської селищної ради.

4.

4

Про обрання секретаря Краснопільської селищної ради.

5.

5

Про постійні комісії Краснопільської селищної ради.

6.

6

Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Краснопільської селищної ради та її виконавчих органів.

7.

7

Про затвердження кількісного і персонального складу виконавчого комітету Краснопільської селищної ради.

8.

8

Про затвердження Положення про старосту Краснопільської селищної ради.

9.

9

Про затвердження старости Осоївського старостинського округу Краснопільської селищної ради.

10.

10

Про затвердження старости Тур’янського старостинського округу Краснопільської селищної ради.

11.

11

Про затвердження старости Угроїдського старостинського округу Краснопільської селищної ради.

12.

12

Про затвердження старости Хмелівського старостинського округу Краснопільської селищної ради.

13.

13

Про затвердження старости Чернеччинського старостинського округу Краснопільської селищної ради.

14.

14

Про затвердження старости села Бранцівка Краснопільської селищної ради.

15.

15

Про затвердження старости сіл Мезенівка, Новоолександрівка, селища Майське Краснопільської селищної ради.

16.

16

Про затвердження старости сіл Покровка, Попівка, Степок Краснопільської селищної ради.

17.

17

Про затвердження старости сіл Славгород, Верхня Пожня, Порозок Краснопільської селищної ради.

18.

18

Про початок реорганізації Бранцівської сільської ради шляхом приєднання до Краснопільської селищної ради.

19.

19

Про початок реорганізації Грабовської сільської ради шляхом приєднання до Краснопільської селищної ради.

20.

20

Про початок реорганізації Мезенівської сільської ради шляхом приєднання до Краснопільської селищної ради.

21.

21

Про початок реорганізації Покровської сільської ради шляхом приєднання до Краснопільської селищної ради.

22.

22

Про початок реорганізації Ряснянської сільської ради шляхом приєднання до Краснопільської селищної ради.

23.

23

Про початок реорганізації Славгородської сільської ради шляхом приєднання до Краснопільської селищної ради.

24.

24

Про порядок виконання бюджетів Краснопільської селищної ради, Бранцівської сільської ради, Грабовської сільської ради, Мезенівської сільської ради, Покровської сільської ради, Ряснянської сільської ради, Славгородської сільської ради до завершення бюджетного періоду.

25.

25

Про оплату праці селищного голови в грудні 2020 року.

26.

26

Про затвердження плану діяльності з підготовки регуляторних актів на 2021 рік.

Протокол засідання