A A A K K K
для людей із порушенням зору
Краснопільська громада
Сумська область, Сумський район

10 сесія 8 скликання від 24.06.2021

Перелік прийнятих рішень на 10 сесії Краснопільської селищної ради восьмого скликання

24.06.2021

№ зп № рішення Назва рішення

1.

496

Про встановлення ставок та пільг зі сплати місцевих податків і зборів. Додатки

2.

497

Про внесення змін до рішення 3 сесії 8 скликання від 23.12.2020 № 76 «Про Програму економічного і соціального розвитку Краснопільської селищної ради на 2021 рік та прогнозні показники на 2022-2023 роки».

3 498 Про внесення змін до рішення Краснопільської селищної ради від 23.12.2020 № 79 «Про бюджет Краснопільської селищної територіальної громади на 2021 рік» 18517000000

4

499

Про внесення змін до рішення 1 сесії 8 скликання від 09.12.2020 р. № 6 «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Краснопільської селищної ради та її виконавчих органів».

5

500

Про внесення доповнень до рішення 48 сесії 7 скликання від 29.07.2020 № 1143 «Про затвердження Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Краснопільська лікарня» Краснопільської селищної ради» на 2020-2021 роки».

6

501

Про поділ класів на групи в Краснопільській гімназії Краснопільської селищної ради на 2021 – 2022 навчальний рік.

7

502

Про режим робочого часу дошкільних груп в закладах освіти Краснопільської селищної ради.

8

503

Про надання матеріальної допомоги на лікування.

9

504

Про зміни до Програми соціального захисту населення Краснопільської селищної ради на 2018-2021 роки.

10

505

Про включення до Переліку першого типу об’єктів оренди комунальної власності територіальної громади Краснопільської селищної ради.

11

506

Про дострокове припинення договору оренди комунального майна територіальної громади Краснопільської селищної ради.

12

507

Про погодження заключення договору оренди з ТОВ АФ «Хвиля».

13

508

Про надання згоди на безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумського району до комунальної власності територіальної громади Краснопільської селищної ради КП «Районне архітектурно-планувальне бюро».

14

509

Про припинення діяльності Краснопільської житлово-експлуатаційної дільниці шляхом її ліквідації

15

510

Про визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Краснопільської селищної ради.

16

511

Про дострокове припинення договорів оренди комунального майна, які укладені між Краснопільською селищною радою та ФОП Міцук Т.І.

17

512

Про передачу функцій замовника робіт Державному підприємству «Дороги Сумщини».

18

513

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок сільськогосподарського призначення на території Краснопільської селищної ради.

19

514

Про затвердження містобудівної документації «Проект змін до генерального плану з розробленням плану зонування території с. Славгород Краснопільського району Сумської області».

20

515

Про затвердження містобудівної документації «Проект змін до генерального плану з розробленням плану зонування території с. Порозок Краснопільського району Сумської області».

21

516

Про затвердження містобудівної документації «Проект змін до генерального плану з розробленням плану зонування території с. Верхня Пожня Краснопільського району Сумської області».

22

517

Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення гр. Азимі Андрію Володимировичу.

23

518

Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення гр. Завгородній Наталії Іванівні.

24

519

Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення гр. Корцю Вадиму Васильовичу.

25

520

Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення гр. Хільгорі Тетяні Миколаївні.

26

521

Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, які розташовані в с. Новодмитрівка Краснопільської селищної ради.

27

522

Про відмову в наданні дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту смт Краснопілля.

28

523

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) під проєктними польовими дорогами в масивах земель сільськогосподарського призначення на території Угроїдського старостинського округу Краснопільського району Сумської області.

29

524

Про внесення змін до рішень виконавчого комітету та сесій Краснопільської селищної ради.

30

525

Про відмову у наданні дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства.

31

526

Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства.

32

527

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства у порядку спадкування.

33

528

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства.

34

529

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та передачу її безоплатно у приватну власність.

35

530

Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства та для індивідуального садівництва на території Краснопільської селищної ради.

36

531

Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення із земель запасу та резервного фонду комунальної власності на території Краснопільської селищної ради.

37

532

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури ( виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) за рахунок земель комунальної власності на території Хмелівського старостинського округу Краснопільської селищної ради.

38

533

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту на території Самотоївського старостинського округу Краснопільської селищної ради.

39

534

Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельних ділянок на території Краснопільської селищної ради.

40

535

Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам для ведення особистого селянського господарства та для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель комунальної власності, розташованих в межах с. Самотоївка на території Краснопільської селищної ради Сумської області.

41

536

Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність учасникам антитерористичної операції на сході України.

42

537

Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності (рілля) та індивідуального садівництва, розташованих на території Краснопільської селищної ради Сумської області.

43

538

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Тур’янського старостинського округу Краснопільської селищної ради Сумської області.

44

539

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок водного фонду ставків «Михайлівський», «Тонка», «Тонка-2», наданих в оренду ФГ «Колос» для рибогосподарських потреб за межами населених пунктів на території Краснопільської селищної ради Сумської області.

45

540

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок водного фонду ставків «Михайлівський», «Тонка», «Тонка-2», наданих в оренду ФГ «Колос» для рибогосподарських потреб за межами населених пунктів на території Краснопільської селищної ради Сумської області.

46

541

Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства за межами сіл Рясне, Лісне, Земляне на території Краснопільської селищної ради.

47

542

Про укладення договору оренди земельних ділянок під проєктними (польовими) дорогами сільськогосподарського призначення з ТОВ «Славгород» на території Краснопільської селищної ради.

48

543

Про укладення договорів оренди земельних ділянок під проєктними (польовими) дорогами сільськогосподарського призначення, які розташовані за межами с. Мезенівка Краснопільської селищної ради.

49

544

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок запасу, резерву на території Краснопільської селищної ради.

50

545

Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення на 2021 рік по Осоївському старостинському округу Краснопільської селищної ради.

51

546

Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та проведення земельних торгів у формі аукціону.

Протокол засідання

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь