A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Краснопільська громада
Сумська область, Сумський район

11 сесія 7 скликання від 31.01.2018

ПЕРЕЛІК

рішень, прийнятих на одинадцятій сесії сьомого скликання Краснопільської селищної ради Сумської області

від 31.01.2018 року                                                                   смт Краснопілля

1. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за 2017 рік.

Додаток до рішення

2. Про внесення змін до рішення селищної ради від 22.12.2017 "Про селищний бюджет на 2018 рік".

Додаток 1, додаток 2, додаток 3, додаток 4, додаток 5, додаток 6.

3. Про надання матеріальної допомоги

4. Про виконання Програми економічного та соціального розвитку Краснопільської селищної ради за 2017 рік.

5. Про затвердження Положення про стимулюючі виплати працівникам  виконавчого апарату Краснопільської  селищної ради.

6. Про внесення змін до рішення селищної ради від 30.06. 2017 року «Про затвердження структури та чисельності апарату Краснопільської селищної ради та її виконавчих органів.

7. Про введення посади до штату працівників Хмелівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

8. Про введення посад до штату працівників Краснопільського закладу дошкільної освіти №1 «Малятко».

9. Про  підсумки роботи із зверненнями громадян в  Краснопільській селищній раді за 2017 рік.

10. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання через адміністративних послуг» Краснопільської селищної ради.

11. Про затвердження Положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Краснопільської селищної ради в новій редакції.

12. Про затвердження структури і штатної чисельності територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Краснопільської селищної ради.
13. Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Краснопільської селищної ради.

14. Про затвердження переліку об’єктів, що перебувають у комунальній власності територіальної громади, які пропонуються до передачі в оренду.

15. Про надання дозволу відділу освіти Краснопільської селищної ради на передачу в оренду майна комунальної власності територіальної громади Краснопільської селищної ради.

16. Про затвердження звіту про незалежну оцінку частини нежитлового приміщення, що перебуває у власності територіальної громади Краснопільської селищної ради, розташованого за адресою: смт Краснопілля, вул. Сумська, 4.

17. Про проведення конкурсу  на право оренди артезіанської свердловини та водопровідної мережі в смт Краснопілля Сумської області.
18. Про проведення конкурсу  на право оренди водогону  в с. Хмелівка Краснопільського району Сумської області.

19. Про затвердження Статуту Краснопільської житлово-експлуатаційної  дільниці  в новій редакції.

20. Про внесення змін до рішення 6 сесії 7 скликання  від 21.11.2017 року «Про утворення конкурсної комісії по відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах, затвердження її складу та Положення про неї».

21. Про затвердження Протоколів №1;№2; №3; №4 засідання конкурсної комісії по відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах від 28.12.2017 року.

22. Про затвердження акта роботи комісії від 12.01.2018 року по Самотоївському старостинському округу с.Самотоївка, вул. Вдовиченка.

23. Про грошову оцінку земель населених пунктів селищної ради та старостинських округів, що входять до її складу у 2018 році.

24. Про затвердження  розроблених ставок земельного податку  з впровадженням коефіцієнту індексації  для індивідуального житлового будівництва, для ведення особистого селянського господарства та садівництва по населених пунктах Краснопільської селищної  ради та старостинських округах, що входять до її складу на 2018 рік.

25. Про укладення договорів оренди земельних ділянок  іншого сільськогосподарського призначення (обслуговування господарських будівель та споруд) на території Краснопільської селищної ради та старостинських округів,що входять до її складу в межах населених пунктів.

26. Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення під проектними дорогами по Краснопільській селищній раді та старостинським округам, що входять до її складу.

27. Про припинення права користування земельними ділянками.
28. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

29. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

30. Про укладення договорів оренди земельних ділянок  несільськогосподарського призначення.

31. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

32. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.

33. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних, і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури.

34. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення  земельних  ділянок для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії.

35. Про внесення змін та доповнень  до рішень селищної ради.

36. Про поновлення договору оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення.

37. Про погодження надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства учасникам АТО.

38. Про надання в оренду ТОВ АФ «Хвиля» земельних ділянок (паї відумерлої спадщини) за межами населеного пункту.

39. Про передачу земельної ділянки, яка є відумерлою спадщиною, Краснопільській селищній раді та укладення договору на встановлення земельного сервітуту.

40. Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення (землі запасу та резервного фонду).

41. Про укладення договору оренди іншого сільськогосподарського призначення (обслуговування господарських будівель та споруд) на території Угроїдського старостинського округу.

42. Про звіт  постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

43. Про звіт постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, підприємництва, містобудування, будівництва,  сфери послуг, земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

44. Про звіт постійної комісії з соціально-гуманітарних питань, законності, депутатської діяльності та  етики.

45. Про дострокове припинення повноважень депутата Краснопільської селищної ради Лавріненка В. А.

 

Протокол сесії

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь