A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Краснопільська громада
Сумська область, Сумський район

12 сесія 7 скликання від 28.02.2018

ПЕРЕЛІК

рішень, прийнятих на дванадцятій сесії сьомого скликання Краснопільської селищної ради Сумської області

від 28.02.2018 року                                                                            смт Краснопілля

1. Про добровільне приєднання Тур’янської сільської територіальної громади до Краснопільської селищної об’єднаної територіальної громади.

2. Про затвердження заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

3. Про внесення змін до кількісного і персонального складу виконавчого комітету селищної ради.

4. Про внесення змін до рішення селищної ради від 30.06.2017 «Про затвердження структури та чисельності апарату Краснопільської селищної ради та її виконавчих органів».

5. Про надання відпустки селищному голові.

6. Про внесення змін до рішення селищної ради  від 22.12.2017 «Про селищний  бюджет на 2018 рік».   Додаток 1, додаток 2, додаток 3, додаток 4, додаток 5, додаток 6.

7. Про надання матеріальної допомоги.

8.  Про внесення змін до плану діяльності з підготовки регуляторних актів  на 2018 рік.

9. Про затвердження Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Краснопільській селищній раді (об’єднаній територіальній громаді) на 2018-2020 роки.

10. Про затвердження Положення про філію Краснопільської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради.

11. Про виконання селищної комплексної програми «Освіта» на 2016-2017 роки.

12. Про виконання селищної програми «Молодь» на 2016-2017 роки.

13. Про затвердження Комплексної програми «Розвиток освіти у Краснопільській селищній раді» на 2018-2020 роки.

14. Про відкриття відділення вільної боротьби та введення посади до штату працівників дитячо-юнацької спортивної школи Краснопільської селищної ради.

15. Про заохочення педагогічних працівників.

16. Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна  територіальної громади Краснопільської селищної ради.

17. Про затвердження Положення про орган приватизації житлового фонду територіальної громади Краснопільської селищної ради.

18. Про доповнення переліку об’єктів, що перебувають у комунальній власності територіальної громади Краснопільської селищної ради, які пропонуються до передачі в оренду.

19. Про затвердження звіту про незалежну оцінку групи інвентарних об’єктів системи водопостачання, розташованих в с. Хмелівка Краснопільського району Сумської області.

20. Про затвердження Програми «Забезпечення населення Краснопільської селищної ради об’єднаної територіальної громади якісною питною водою на 2018-2020 роки».

21. Про виконання програми «Освітлення населених пунктів Краснопільської селищної  ради на 2016-2017 роки.

22. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

23. Про затвердження технічних документацій  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

24.  Про  погодження надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства учасникам АТО.

25. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

26. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  будівель торгівлі.

27. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  будівель закладів освіти,  для будівництва та обслуговування  будівель органів державної влади та місцевого самоврядування, для будівництва та обслуговування будівель культурно-просвітницького обслуговування по Краснопільській селищній раді.

28. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  будівель закладів освіти, для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування, для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування на  території Хмелівського старостинського округу.

29. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  будівель закладів освіти, для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування, для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування на  території Угроїдського старостинського округу.

30. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  будівель закладів освіти, для будівництва та обслуговування  будівель органів державної влади та місцевого самоврядування, для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування на  території Чернеччинського старостинського округу.

31. Про укладення договорів оренди  земельних ділянок несільськогосподарського призначення.

32. Про укладення договору оренди  земельних ділянок сільськогосподарського призначення під проектними дорогами по  Краснопільській селищній раді.

33. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії з  ТОВ «ВВ Агро-Стен».

34. Про укладення договору оренди земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії з ТОВ «ВВ Агро-Стен».

35. Про погодження щодо включення в перелік земельних ділянок, які підлягають до продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

36. Про внесення змін та доповнень до рішень селищної ради.

37. Про передачу земельних ділянок  державної власності у  комунальну власність.

38. Про погодження щодо передачі  земельних ділянок в користування шляхом проведення аукціону.

39. Про укладення  договору на встановлення земельного сервітуту.

40. Про надання дозволу  на виготовлення технічних документацій  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства по Самотоївському старостинському округу.

41. Про перегляд рішення 11 сесії 7 скликання від 31.01.2018 року «Про укладення  договорів оренди земельних ділянок іншого сільськогосподарського призначення (обслуговування господарських будівель та споруд) на території Краснопільської селищної ради та старостинських округів,що входять до її складу в межах населених пунктів».

Протокол засідання

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь