13 сесія 7 скликання від 04.04.2018

Перелік

рішень, прийнятих на тринадцятій сесії сьомого скликання Краснопільської селищної ради Сумської області

від 04.04.2018 року                                                                            смт Краснопілля

1. Про внесення змін до рішення селищної ради від 22.12.2017 «Про селищний бюджет на 2018 рік».

додаток 1, додаток 2, додаток 3, додаток 4, додаток 5, додаток 6.

2. Про надання матеріальної допомоги.

3. Про внесення змін до рішення одинадцятої сесії селищної ради сьомого скликання від 31.01.2018 «Про затвердження Положення про стимулюючі виплати працівникам виконавчого апарату Краснопільської селищної ради».

4. Про надання права підпису документів селищної ради.

5. Про внесення змін до персонального складу адміністративної комісії.

6. Про внесення змін до рішення селищної ради від 30.06.2017 «Про затвердження структури та чисельності апарату Краснопільської селищної ради та її виконавчих органів».

7. Про внесення змін до комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Краснопільської селищної ради на 2016 – 2020 роки.

8. Про затвердження програми оздоровлення та відпочинку дітей Краснопільської селищної ради на 2018 рік.

9. Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Краснопільської селищної ради.

10. Про передачу цілісного майнового комплексу Державного підприємства «Наумівський спиртовий завод» у комунальну власність Краснопільської селищної ради (об’єднаної територіальної громади).

11. Про визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Краснопільської селищної ради.

12. Про доповнення переліку об’єктів, що перебувають у комунальній власності територіальної громади Краснопільської селищної ради, які пропонуються до передачі в оренду.

13. Про затвердження індивідуальних технологічних нормативів питної води для ТОВ «Теплоенерго» по селищу Михайлівське Краснопільського району.

14. Про переведення до комунальної власності Краснопільської селищної ради земельних часток (паїв) визнаних відумерлою спадщиною.

15. Про внесення змін до рішення 6 сесії 7 скликання від 21.11.2017 року «Про утворення конкурсної комісії по відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах, затвердження її складу та Положення про неї».

16. Про внесення змін до рішення Осоївської сільської ради.

17. Про погодження надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства працівникам соціальної сфери на території Осоївського старостинського округу Краснопільського району Сумської області.

18. Про укладення договору оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення.

19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Марченки Осоївської сільської ради Краснопільського району Сумської області.

20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Осоївка Осоївської сільської ради Краснопільського району Сумської області.

21. Про погодження надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства учасникам АТО.

22. Про припинення права користування земельною ділянкою.

23. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

24. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти Михайлівської філії Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради.

26. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

27. Про погодження щодо затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства учасникам АТО.

28. Про погодження щодо затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ДПТНЗ «Краснопільське ПТУ» в постійне користування за рахунок земель сільськогосподарського призначення державної власності (рілля) для дослідних і навчальних цілей.

29. Про укладення договору оренди земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

30. Про укладення договорів оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення.

31. Про внесення зміни та доповнення до рішення селищної ради.

32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Чернеччинського навчально-виховного комплексу Краснопільської районної ради Сумської області для ведення підсобного сільського господарства і для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти.

33. Про погодження щодо затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

34. Про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки комунальної власності Краснопільської селищної ради, на яку поширюється право сервітуту (право прокладення та експлуатації ліній електропередачі, зв’язку, трубопроводів, інших лінійних комунікацій) на користь ТОВ «КП «Інтертелеком».

Протокол засідання