14 сесія 7 скликання від 16.05.2018

Перелік

рішень, прийнятих на чотирнадцятій сесії сьомого скликання Краснопільської селищної ради Сумської області

від 16.05.2018 року                                                                            смт Краснопілля

1. Про визнання повноважень депутата селищної ради по одномандатному виборчому округу № 7.

2. Про внесення змін до додатку рішення 1 сесії 8 скликання від 30.06.2017 року «Про утворення постійних комісій ради, затвердження їх персонального складу та обрання голів комісій».

3. Про приєднання до Ініціативи Європейського Союзу «Мери за економічне зростання».

4. Про внесення доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Краснопільської селищної ради на 2018 рік.

5. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за 1 квартал 2018 року.   Додатки до рішення та пояснювальна записка

6. Про внесення змін до рішення селищної ради від 22.12.2017 «Про селищний бюджет на 2018 рік».  Додатки та пояснювальна записка.

7. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Краснопільської селищної ради на 2018-2021 роки.

8. Про надання матеріальної допомоги.

9. Про надання одноразової матеріальної допомоги жителям, які уклали контракт на проходження військової служби.

10. Про внесення змін до рішення селищної ради від 30.06.2017 «Про затвердження структури та чисельності апарату Краснопільської селищної ради та її виконавчих органів».

11. Про введення посади до штату Угроїдського селищного будинку культури.

12. Про введення посади до штату Самотоївського сільського будинку культури.

13. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання через адміністративних послуг» Краснопільської селищної ради.

14. Про затвердження Положення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Краснопільської селищної ради.

15. Про затвердження Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді Краснопільської селищної ради на 2018-2020 роки.

16. Про затвердження Положення про порядок використання шкільних автобусів відділу освіти Краснопільської селищної ради.

17. Про затвердження граничних грошових добових норм витрат за рахунок коштів бюджету Краснопільської селищної ради на забезпечення харчуванням учасників обласних та республіканських олімпіад, турнірів, конкурсів, фестивалів, змагань тощо.

18. Про передачу функцій замовника робіт Службі автомобільних доріг у Сумській області.

19. Про доповнення переліку об’єктів, що перебувають у комунальній власності територіальної громади Краснопільської селищної ради, які пропонуються до передачі в оренду.

20. Про передачу в оренду частини нежитлового приміщення за адресою: смт Краснопілля, вул. Сумська, 19.

21. Про затвердження звітів про незалежну оцінку майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади Краснопільської селищної ради.

22. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність територіальної громади Краснопільської селищної ради безоплатно водогону ТОВ АФ «Хвиля», який знаходиться у с. Осоївка Краснопільського району.

23. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що здійснюються за рахунок коштів місцевого бюджету.

24. Про припинення права користування земельною ділянкою.

25. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

26. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

27. Про затвердження протоколу № 5 засідання конкурсної комісії по відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах від 05.04.2018 року.

28. Про укладення договору оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з ФГ «Колос».

29. Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО.

30. Про погодження щодо включення до переліку земельної ділянки державної власності для культурно-оздоровчих потреб, рекреаційних, спортивних і туристичних цілей, право на користування якою може бути виставлене на земельні торги.

31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) Угроїдської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснопільської районної ради Сумської області для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти.

32. Про погодження щодо передачі земельних ділянок в користування шляхом проведення аукціону.

33. Про внесення змін та доповнень до рішень селищної ради.

Протокол сесії