A A A K K K
для людей із порушенням зору
Краснопільська громада
Сумська область, Сумський район

14 сесія 8 скликання від 29.10.2021

Перелік прийнятих рішень на 14 сесії Краснопільської селищної ради восьмого скликання

29.10.2021

№ з/п № рішення Назва рішення
1 736 Про внесення змін до рішення 3 сесії 8 скликання від 23.12.2020 № 76  «Про Програму економічного і соціального розвитку Краснопільської селищної ради на 2021 рік та прогнозні показники на 2022-2023 роки».
2 737

Про звіт про виконання бюджету Краснопільської селищної територіальної громади за 9 місяців 2021 року

3 738

Про внесення змін до рішення Краснопільської селищної ради від  23.12.2020 № 79 «Про бюджет Краснопільської селищної територіальної громади на 2021 рік» 18517000000

4 739 Про затвердження складу конкурсної комісії на заміщення посад керівників Покровської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Краснопільської селищної ради, Чернеччинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Краснопільської селищної ради, Тур’янського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти»  Краснопільської селищної ради.
5 740 Про затвердження Положення про старосту Краснопільської селищної ради
6 741 Про   внесення   змін  до  рішень Краснопільської селищної ради
7 742 Про утворення старостинських округів на території Краснопільської селищної ради
8 743 Про дострокове припинення повноважень старости Чернеччинського  старостинського округу
9 744 Про внесення змін до рішення 1 сесії 8 скликання від 09.12.2020 №6 «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Краснопільської селищної  ради та її виконавчих органів»
10 745 Про внесення змін до рішення 4 сесії 8 скликання від 20.01.2021 №128 «Про затвердження структури і штатної чисельності Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Краснопільської селищної ради».
11 746 Про виготовлення печаток Краснопільської селищної ради.
12 747 Про затвердження Порядку проведення  громадського обговорення (громадських слухань) кандидатури старости Краснопільської селищної ради.
13 748 Про звернення депутатів Краснопільської селищної ради Сумської області до Верховної Ради України, народних депутатів України Васильєва І.С., Задорожнього М.М., Молотка І.Ф. щодо скорочення поштових відділень та запровадження пересувних відділень поштового зв'язку.
14 749 Про зміни до Програми соціального захисту населення Краснопільської селищної ради на 2018-2021 роки.
15 750 Про надання соціальних послуг окремим категоріям осіб/сімей за рахунок бюджетних коштів (безоплатно)
16 751 Про закріплення на праві  оперативного управління за комунальною  установою «Центр надання соціальних послуг» Краснопільської селищної ради майна комунальної власності 
17 752 Про включення до Переліку другого типу об’єктів оренди комунальної власності територіальної громади Краснопільської селищної ради
18 753 Про включення до Переліку першого типу об’єктів оренди комунальної власності територіальної громади Краснопільської селищної ради
19 754 Про оголошення аукціону з передачі в оренду нежитлових приміщень за адресою: Сумська область, смт Краснопілля, вул. Перемоги,  22-А
20 755 Про внесення змін до рішення Краснопільської селищної ради восьмого скликання від 17.12.2020 № 37 «Про безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району навчальних закладів та майна у комунальну власність Краснопільської селищної ради».
21 756 Про затвердження програми «Поводження з твердими побутовими відходами на території Краснопільської селищної ради на 2022 -2030  роки».
22 757 Про внесення змін до рішень виконавчого комітету та сесій Краснопільської селищної ради. 
23 758 Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) на території Краснопільської селищної ради.
24 759 Про розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення товарного сільгоспвиробництва.
25 760 Про надання дозволу на розроблення проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для  будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови  стадіону «Колос» на території  Краснопільської селищної ради.
26 761 Про надання дозволу на розроблення проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки водного фонду комунальної власності  для   рибогосподарських потреб  за межами села Попівка на території  Краснопільської селищної ради.
27 762 Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування Військовій частині 9953 на території Краснопільської селищної ради за межами населених пунктів.
28 763 Про затвердження  технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Аніськову Володимиру Анатолійовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Краснопільської селищної ради Сумського району Сумської області.
29 764 Про надання згоди на поділ земельної ділянки та розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.
30 765 Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства на території Хмелівського старостинського округу  Краснопільської селищної ради.
31 766 Про визнання такою, що втратила чинність частина рішення  12 сесії      8 скликання від 27.08.2021 року № 658 « Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних  ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства на території Краснопільської селищної ради».
32 767 Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти у постійне користування відділу освіти Краснопільської селищної ради за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності, розташованої в межах смт Краснопілля, вул. Мезенівська, 4 
33 768 Про затвердження  технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельних ділянок сільськогосподарського  призначення комунальної власності, які знаходяться  за межами населених пунктів на території Краснопільської селищної ради Сумського району Сумської області.
34 769 Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства та для ведення садівництва на території  Краснопільської селищної ради.
35 770 Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельних  ділянок  на території  Осоївського старостинського округу Краснопільської селищної ради.
36 771 Про затвердження  технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельних ділянок сільськогосподарського  призначення комунальної власності для іншого сільськогосподарського призначення на території  Самотоївського  старостинського округу.
37 772 Про  укладення  договорів оренди з ТОВ «Зерне» на земельні ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності для іншого сільськогосподарського призначення на території Самотоївського старостинського округу.
38 773 Про припинення права постійного користування Ряснянському споживчому  товаристві Краснопільської райспоживспілки земельною ділянкою комунальної власності для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
39 774 Про припинення права користування  земельними    ділянками   для    ведення особистого селянського господарства. 
40 775 Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства. 
41 776 Про укладення договору оренди земельних ділянок під проєктними польовими дорогами в масивах земель  сільськогосподарського призначення, які знаходяться за межами  населеного пункту с. Бранцівка на території Краснопільської селищної ради.
42 777 Про затвердження  Акту прийому - передачі межових знаків на зберігання земельної ділянки гр. Колісник О.О.
43 778 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості) під проєктними польовими дорогами в масивах земель сільськогосподарського призначення, що розташовані  на території Хмелівського  старостинського округу Краснопільської селищної ради  Сумської області.
44 779 Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства учаснику антитерористичної операції на сході України.
45 780 Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельних ділянок на території Краснопільської селищної ради.
46 781 Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянину Сороці Леоніду Леонідовичу для ведення особистого селянського господарства та для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) комунальної власності за рахунок земель запасу, розташованих в межах населеного пункту с. Грабовське на території Краснопільської селищної ради  Сумського району Сумської області.
47 782 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства.
48 783 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства в порядку спадкування.
49 784 Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам у власність  для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності на території Краснопільської селищної ради Сумської області. 
50 785 Про укладення договору оренди земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по Угроїдському старостинському округу.
51 786 Про включення до переліку земельних ділянок з розташованими на них водними об’єктами комунальної власності, які підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону. 
52 787 Про  надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель.
53 788 Про поновлення договору оренди землі в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом, наданими в оренду фермерському господарству «Рощин».
54 789 Про   дострокове   припинення повноважень    депутата  Краснопільської селищної ради Кобзаря О.О.

Протокол засідання

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь