15 сесія 7 скликання від 31.05.2018

1. Про внесення змін до рішення  селищної ради від 22.12.2017  "Про селищний бюджет на 2018 рік".

2. Про  затвердження  переліку  об’єктів, що  перебувають  у  комунальній  власності територіальної громади Краснопільської селищної ради, які пропонуються до передачі в оренду.

3. Про  передачу в оренду Комунальному лікувально-профілактичному закладу Сумської обласної ради «Сумський обласний спеціалізований будинок дитини» частини нежитлового приміщення за адресою: смт Краснопілля, вул. Сумська, 19.

4. Про передачу в оренду Комунальному закладу Сумської обласної ради «Сумський обласний клінічний шкірно-венерологічний диспансер» частини нежитлового приміщення за адресою: смт Краснопілля, вул. Сумська, 19.

5. Про передачу в оренду Комунальному закладу Сумської обласної ради «Сумський обласний діагностичний центр» частини нежитлового приміщення за адресою: смт Краснопілля, вул. Сумська, 19.

6. Про передачу в оренду Обласному комунальному закладу «Сумська обласна дитячо-юнацька спортивна школа» частини нежитлового приміщення за адресою: смт Краснопілля, вул. Сумська, 19.

7. Про  передачу в оренду Обласному комунальному  закладу «Сумська обласна інфекційна клінічна лікарня імені З. Й. Красовицького» частини нежитлового приміщення за адресою: смт Краснопілля, вул. Сумська, 19.

8. Про  передачу в оренду Комунальному закладу «Сумський обласний клінічний лікарсько-фізкультурний диспансер»  частини нежитлового приміщення за адресою: смт Краснопілля, вул. Сумська, 19.

9. Про  передачу в оренду Комунальному закладу Сумської обласної ради «Сумський обласний диспансер радіаційного захисту населення»частини нежитлового приміщення за адресою: смт Краснопілля, вул. Сумська, 19.

10. Про  передачу в оренду Комунальному  закладу Сумської обласної ради «Обласний наркологічний диспансер» частини нежитлового приміщення за адресою: смт Краснопілля, вул. Сумська, 6.

11. Про  передачу в оренду Обласному комунальному закладу «Сумське обласне бюро судово-медичної експертизи»  частини нежитлового приміщення за адресою: смт Краснопілля, вул. Сумська, 6.

12. Про заборону використання питної води не за призначенням.

13. Про внесення змін до рішення восьмої сесії селищної ради сьомого скликання від 22.12.2017  "Про оплату праці селищному  голові ".

14. Про розгляд звернення первинної профспілкової організації ДП «Краснопільський лісгосп».

Протокол засідання