A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Краснопільська громада
Сумська область, Сумський район

17 сесія 7 скликання від 26.06.2018

Перелік рішень, прийнятих на 17 сесії 7 скликання Краснопільської селищної ради Сумської області

від 26.06.2018 року

1. Звіт селищного голови Яремчука Юрія Анатолійовича про результати роботи виконавчих органів ради за рік діяльності.

2. Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку.

3. Про встановлення ставок і пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

4. Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців, що працюють за спрощеною системою оподаткування.

5.Про затвердження плану-графіку відстеження результативності регуляторних актів Краснопільської селищної ради на 2018 рік.

6. Про затвердження Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів, розташованих в межах Краснопільської селищної ради (об’єднаної територіальної громади).

7. Про внесення змін до рішення селищної ради від 22.12.2017 "Про селищний бюджет на 2018 рік".

Додатки до рішення, пояснювальна записка.

8. Про надання матеріальної допомоги.

9. Про передачу функцій замовника будівництва управлінню капітального будівництва Сумської обласної державної адміністрації.

10. Про внесення змін до рішення селищної ради від 30.06.2017 «Про затвердження структури та чисельності апарату Краснопільської селищної ради та її виконавчих органів».

11. Про затвердження Положення про відділ соціального захисту населення Краснопільської селищної ради.

12. Про відзначення вчителів, які підготували учасників та переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2018 році.

13. Про поділ класів на групи в Краснопільській гімназії Краснопільської селищної ради.

14. Про внесення змін до додатку рішення 14 сесії 7 скликання від 16.05.2018 «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Краснопільської селищної ради».

15. Про затвердження Концепції та Положення про запровадження системи енергетичного менеджменту бюджетної сфери Краснопільської об’єднаної територіальної громади.

16. Про порядок збору інформації щодо стану споживання енергоресурсів бюджетними установами комунальної власності на території Краснопільської об’єднаної територіальної громади.

17. Про селищну цільову програму підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2018 рік.

18. Про затвердження звіту про незалежну оцінку майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади Краснопільської селищної ради.

19. Про затвердження акта приймання – передачі у комунальну власність територіальної громади Краснопільської селищної ради безоплатно водогону ТОВ АФ «Хвиля».

20. Про передачу в оренду приміщення заводської їдальні за адресою:Сумська обл., Краснопільський р-н, смт Угроїди, вул.Трофімова, 16.

21. Про затвердження акта обстеження стану житлового будинку №10 по вул. Олега Скрипки в с. Чернеччина.

22. Про припинення права користування земельною ділянкою.

23. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

24. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

25. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства та для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

26. Про внесення змін та уточнень до рішень селищної ради.  

27. Про укладення договорів оренди земельних ділянок.

28. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва селищної лікарської амбулаторії.

29. Про відміну рішення 37 сесії 6 скликання Самотоївської сільської ради від 21.05.2014 року «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із земель запасу сільської ради для будівництва житлового будинку та господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства з подальшою передачею у приватну власність гр. Якименко Надії Іванівні в с. Самотоївка, вул. Калініна,114».

30. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства по Самотоївському старостинському округу.

31. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів , що посвідчують право користування земельною ділянкою на умовах оренди СФГ «Урожай» із земель запасу для іншого сільськогосподарського призначення(обслуговування господарських будівель та споруд) с. Самотоївка, вул. Калініна, 164.

32. Про внесення змін до рішення 4 сесії 7 скликання від 21.09.2017 року «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд в с. Самотоївка для подальшого права оренди на земельних торгах».

33. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства по Самотоївському старостинському округу.

34. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) Самотоївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти.

35. Про доповнення до рішення 14 сесії 6 скликання від 24.02.2012 року «Про уточнення назв вулиць, провулків та нумерації будинків по Краснопільській селищній раді».

 

Протокол засідання

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь