18 сесія 7 скликання від 20.07.2018

Питання, винесені на розгляд 18 сесії 7 скликання

від 20.07.2018 року

1. Про внесення змін до рішення 16 сесії 7 скликання від 14.06.2018 №181 та затвердження містобудівної документації «Детальний план території підцентра громадської забудови смт Угроїди Краснопільського району Сумської обл.».

2. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за І півріччя 2018 року.

3. Про внесення змін до рішення селищної ради від 22.12.2017 "Про селищний бюджет на 2018 рік".

4. Про надання матеріальної допомоги.

5. Про затвердження переліку проектів, які реалізуватимуться у 2018 році за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

6. Про затвердження Порядку конкурсного добору педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Краснопільської селищної ради.

7. Про прийняття функцій замовника та проектно-кошторисної документації.

8. Про втрату чинності деяких рішень Краснопільської селищної ради.

9. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.

11. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

12. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

13. Про розірвання договору оренди земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

14. Про укладення договорів оренди земельних ділянок.

15. Про внесення змін до рішень селищної ради.

16. Про погодження щодо затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства учасникам АТО.

17. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення частини земельної ділянки шляхом поділу) для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги за рахунок земель комунальної власності (землі промисловості).

Протокол засідання