20 сесія 7 скликання від 26.09.2018

Питання, винесені на розгляд 20 сесії 7 скликання

від 26.09.2018 року

1.Про затвердження Положення про порядок вибуття основних засобів, які належать до комунальної власності територіальної громади Краснопільської селищної ради.

2. Про надання матеріальної допомоги на лікування.

3. Про затвердження Плану дій сталого енергетичного розвитку та клімату Краснопільської об’єднаної територіальної громади на 2018-2030 роки.

4. Про підготовку закладів соціальної сфери та підприємств житлово-комунального господарства селищної ради до роботи в осінньо-зимовий період.

5. Про збільшення кількості навчальних годин для організації індивідуальної форми навчання учнів.

6. Про заохочення педагогічних працівників.

7. Про утворення груп подовженого дня у 2018-2019 навчальному році.

8. Про внесення змін до додатку рішення 1 сесії 8 скликання від 30.06.2017 року «Про утворення постійних комісій ради, затвердження їх персонального складу та обрання голів комісій».

9. Про надання відпустки селищному голові.

10. Про співфінансування проекту будівництва.

11. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти, для будівництва та обслуговування будівель культурно-просвітницького обслуговування, для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування на території Угроїдського старостинського округу.

12. Про внесення змін до договору оренди землі з ФГ НВГ «Еліт-картопля».

13. Про включення в перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону, розташованих на території Краснопільської селищної ради та старостинських округів що входять до її складу.

14. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Самотоївського старостинського округу.

15. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із нормативно-грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, які підлягають передачі в оренду, розташованих на території Краснопільської селищної ради та старостинських округів, що входять до її складу.

16. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та для ведення особистого селянського господарства на території Самотоївського старостинського округу.

17. Про погодження оформлення в Держнадрах України спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення Корчаківської ділянки надр на території Самотоївського старостинського округу.

18. Про укладення договору оренди на земельну ділянку в с. Самотоївка, вул. Калініна, на території Самотоївського старостинського округу.

19. Про поновлення договору оренди земельної ділянки.

20. Про припинення права користування земельною ділянкою.

21. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

22. Про внесення змін та доповнень до рішень селищної ради.

23. Про погодження щодо затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

24. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

25. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

26. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди.

27. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

28. Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.

29. Про створення дочірнього підприємства «Абонентська служба Світанок» Краснопільської житлово-експлуатаційної дільниці.

30. Про звернення селищної ради щодо недопущення закриття вантажної станції «Краснопілля» Сумської дирекції Південної залізниці ПАТ «Укрзалізниця».

31. Про звернення селищної ради щодо виділення додаткових коштів для завершення ремонтних робіт на автомобільній дорозі Т-19-18 Краснопілля – КПП «Покровка».