A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Краснопільська громада
Сумська область, Сумський район

21 сесія 7 скликання від 08.11.2018

Питання, винесені на розгляд 21 сесії 7 скликання

 від 08.11.2018 року

1. Про затвердження Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги Краснопільської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки.

2. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за 9 місяців 2018 року.

3. Про внесення змін до рішення селищної ради від 22.12.2017 «Про селищний бюджет на 2018 рік».

4. Про надання матеріальної допомоги на лікування.

5. Про внесення змін до рішення першої сесії сьомого скликання від 30.06.2017 року «Про затвердження Положення про старосту Краснопільської селищної ради».

6. Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій на спеціаліста ІІ категорії відділу земельних відносин Савицьку Л.А.

7. Про преміювання з нагоди ювілею.

8. Про внесення змін до Положення про відділ «Центр надання адміністративних послуг» Краснопільської селищної ради.

9. Про внесення доповнень до рішення 20 сесії 7 скликання від 26.09.2018 № 304 «Про створення дочірнього підприємства «Абонентська служба «Світанок» Краснопільської житлово-експлуатаційної дільниці».

10. Про затвердження Генерального плану с. Чернеччина, с. Мозкове, с. Ясенок Краснопільського району Сумської області.

11. Про затвердження Генерального плану сіл Самотоївка, Глибне, Воропай Краснопільського району Сумської області.

12. Про передачу функцій замовника робіт Службі автомобільних доріг у Сумській області.

13. Про затвердження звітів про незалежну оцінку майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади Краснопільської селищної ради.

14. Про затвердження Положення про порядок і умови надання пільг щодо орендної плати орендарям майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади Краснопільської селищної ради.

15. Про затвердження звіту про незалежну оцінку майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади Краснопільської селищної ради.

16. Про проведення конкурсів на право оренди водогонів.

17. Про передачу в оренду частини нежитлового приміщення за адресою: Сумська обл., смт Краснопілля, вул. Сумська, 19.

18. Про припинення права користування земельними ділянками.

19. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

20. Про внесення змін та доповнень до рішення Краснопільської селищної ради від 26.09.2018 р. № 288 «Про включення в перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону, розташованих на території Краснопільської селищної ради та старостинських округів, що входять до її складу».

21. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок.

22. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

23. Про внесення доповнень та уточнень до рішення селищної ради.

24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

25. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

26. Про внесення зміни та уточнення до рішення 12 сесії 7 скликання від 28.02.2018 р. № 84 «Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти, для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування, для будівництва та обслуговування будівель культурно -просвітницького обслуговування по Краснопільській селищній раді».

27. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти, для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування, для будівництва та обслуговування будівель культурно - просвітницького обслуговування по Краснопільській селищній раді.

28. Про заміну сторони договору земельної ділянки.

29. Про надання дозволу ТОВ «Керамейя» на відбір лабораторних проб на території Михайлівського родовища вогнетривких глин Краснопільської селищної ради.

30. Про скасування рішення 20 сесії 7 скликання від 26.09.2018 року «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд та для ведення особистого селянського господарства на території Самотоївського старостинського округу».

31. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Самотоївського старостинського округу.

32. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд на території Самотоївського старостинського округу в с.Самотоївка, вул. Калініна.

33. Про внесення змін до рішення 20 сесії 7 скликання від 26.09.2018 р.«Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Самотоївського старостинського округу».

34. Про внесення змін до рішення 20 сесії 7 скликання від 26.09.2018 року «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд та для ведення особистого селянського господарства на території Самотоївського старостинського округу».

35. Про відміну рішення 20 сесії 7 скликання від 26.09.2018 р. «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із нормативно грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, сільськогосподарського призначення комунальної власності, які підлягають передачі в оренду, розташованих на території Краснопільської селищної ради та старостинських округів, що входять до її складу».

36. Про укладання угоди щодо продажу права оренди земельних ділянок комунальної власності селищної ради.

 

Протокол засідання

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь