22 сесія 7 скликання від 20.11.2018

Питання, винесені на розгляд 22 сесії 7 скликання

від 20.11.2018 року

1. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Краснопільської селищної ради на 2018 рік.

2. Про внесення змін до рішення селищної ради від 22.12.2017 «Про селищний бюджет на 2018 рік».

3. Про надання матеріальної допомоги на лікування.

4. Про придбання соціального житла для дітей-сиріт, осіб з їх числа.

5. Про надання згоди на безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району КНП «Краснопільський РЦПМСД» та майна у комунальну власність Краснопільської селищної ради.

6. Про передачу в оренду частини нежитлового приміщення за адресою: Сумська обл., смт Краснопілля, вул. Сумська, 19.

7. Про затвердження Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру Краснопільської селищної ради на 2019-2023 роки.

8. Про внесення змін до рішення селищної ради 15 сесії 5 скликання від 14.08.2007 року «Про передачу землі у приватну власність».

9. Про внесення змін до рішення 6 сесії 7 скликання селищної ради від 21.11.2017 р. «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства».

10. Про заключення договорів оренди земельних ділянок.

11. Про погодження щодо затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства учасникам АТО.

Протокол засідання