23 сесія 7 скликання від 13.12.2018

Питання,  винесені на розгляд  23 сесії  7  скликання

від 13.12.2018  року

1.  Про внесення змін до рішення селищної ради від 22.12.2017 «Про селищний бюджет на 2018 рік».

2. Про внесення змін  до Програми соціального  захисту населення  Краснопільської  селищної ради на 2018-2021 роки.

3. Про надання матеріальної допомоги на лікування.

4. Про надання  одноразової матеріальної допомоги гр., який уклав контракт на проходження військової служби у Збройних силах України.

5. Про внесення змін до рішення 17 сесії 7 скликання від 26.06.2018  № 183 «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку».

6. Про   затвердження   плану   діяльності   з   підготовки регуляторних актів на 2019 рік.

7.Про передачу основних засобів  ДП «Абонентська служба  «Світанок» КП «Краснопільська  житлово – експлуатаційна дільниця».

8. Про доповнення переліку об’єктів, що перебувають у комунальній власності територіальної громади Краснопільської селищної ради, які пропонуються до передачі в оренду.

9. Про надання згоди на безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району КЗ «Краснопільська  центральна публічна бібліотека» Краснопільської районної ради та його майна у комунальну власність Краснопільської селищної ради.

10. Про надання згоди на безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району КЗ «Краснопільська дитяча музична школа» Краснопільської районної ради та його майна у комунальну власність Краснопільської селищної ради.

11. Про надання згоди на безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних  громад сіл, селищ Краснопільського району КЗ «Краснопільський районний Палац культури» Краснопільської районної ради та його майна у комунальну власність Краснопільської селищної ради.

12. Про  втрату чинності  рішення  Краснопільської селищної ради.

13. Про передачу в оренду частини  нежитлового приміщення Краснопільській районній державній лікарні ветеринарної медицини.

14. Про надання дозволу відділу освіти Краснопільської селищної ради на передачу в оренду майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади Краснопільської селищної ради.

15. Про організацію харчування дітей закладів загальної середньої та дошкільної освіти Краснопільської селищної ради у 2019 році.

16. Про надання дозволу на списання автобуса ПАЗ-672 М, державний номер ВМ47-09АА, що знаходиться на  балансі відділу освіти Краснопільської селищної ради.

17. Про оголошення заказників місцевого значення.

18. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

19. Про внесення змін до  рішення   19 сесії 7 скликання від 31.08.2018 № 271 «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства».

20. Про внесення доповнень та уточнень до  рішення селищної ради.

21. Про доповнення до рішення   від 26.09. 2018  № 288 «Про включення в перелік земельних  ділянок сільськогосподарського призначення, які підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону, розташованих на  території Краснопільської  селищної ради та старостинських округів, що входять до її складу».

22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд,  для ведення особистого селянського господарства.

23. Про внесення змін до рішення 21 сесії 7 скликання від  21.11.2018 № 331 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства».

24. Про внесення змін до рішення 5 сесії 7 скликання від  25.10.2017   «Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо відведення меж земельних ділянок для будівництва та обслуговування будівель  культурно-просвітницького обслуговування (будинок  культури) на території Осоївського старостинського округу».

25. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування,  для розміщення та експлуатації будівель та споруд об’єктів поштового зв’язку, для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно – просвітницького обслуговування по Краснопільській селищній  раді.

26. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства учасникам АТО.

27. Про внесення змін до рішення 22 сесії 7 скликання від 20.11.2018 № 353 «Про погодження щодо затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства учасникам АТО».

28. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

29. Про припинення користування земельними ділянками.

30. Про погодження щодо затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства учасникам АТО.

31. Про внесення змін до рішень селищної ради «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних  ділянок для ведення особистого селянського господарства.

32. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок  сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва на території Угроїдського старостинського  округу.