24 сесія 7 скликання від 21.12.2018

Питання,  винесені на розгляд  24 сесії  7  скликання

від 21.12.2018  року

1. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Краснопільської селищної ради на 2018 рік.

2. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Краснопільської селищної ради на 2019 рік.

3. Про затвердження плану роботи Краснопільської селищної ради на 2019 рік.

4. Про затвердження Положення про відділ фінансів Краснопільської селищної ради.

5. Про затвердження селищного бюджету на 2019 рік.

6. Про затвердження Положення про відділ культури, туризму, молоді та спорту Краснопільської селищної ради.

7. Про затвердження Статуту комунальної установи «Інклюзивно - ресурсний центр» Краснопільської селищної ради у новій редакції.

8. Про безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району КЗ «Краснопільська РПБ» та його майна у комунальну власність Краснопільської селищної ради.

9. Про безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району КЗ «Краснопільська музична школа» та його майна у комунальну власність Краснопільської селищної ради.

10. Про безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району КЗ «Краснопільський РПК» та його майна у комунальну власність Краснопільської селищної ради.

11. Про затвердження статуту Комунального закладу «Краснопільська публічна бібліотека» Краснопільської селищної ради.

12. Про затвердження статуту Комунального закладу «Краснопільська дитяча музична школа» Краснопільської селищної ради.

13. Про затвердження статуту Комунального закладу «Краснопільський Палац культури» Краснопільської селищної ради.

14. Про передачу в оперативне управління та на баланс відділу культури, туризму, молоді та спорту Краснопільської селищної ради майна комунальної власності територіальної громади Краснопільської селищної ради.

15. Про безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району КНП «Краснопільський РЦПМСД» та його майна у комунальну власність Краснопільської селищної ради.

16. Про затвердження статуту комунального некомерційного підприємства «Краснопільський центр первинної медико-санітарної допомоги» Краснопільської селищної ради.

17. Про передачу в оперативне управління та на баланс КНП «Краснопільський ЦПМСД» Краснопільської селищної радимайна комунальної власності територіальної громади Краснопільської селищної ради.

18. Про внесення змін до рішення селищної ради від 22.12.2017 «Про селищний бюджет на 2018 рік».

19. Про оплату праці селищного голови.

20. Про фінансування пільг інвалідам зору, встановлення доплат та допомоги у 2019 році.

21. Про надання матеріальної допомоги на лікування.

22. Про внесення змін до рішення селищної ради від 30.06.2017 «Про затвердження структури та чисельності апарату Краснопільської селищної ради та її виконавчих органів».

23. Про внесення змін до Положення про порядок передачі в оренду майна спільної власності територіальної громади Краснопільської селищної ради, затвердженого рішенням двадцять третьої сесії шостого скликання від 05 квітня 2013 року.

24. Про заключення договорів оренди земельних ділянок.

25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО.

26. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва , обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства.

27. Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення.

28. Про внесення доповнень та уточнень до рішення селищної ради.

29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд , для ведення особистого селянського господарства.

30. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування, для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно – просвітницького обслуговування, для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти, для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування по Краснопільській селищній раді.

31. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд учаснику АТО.

32. Про доповнення до рішення 20 сесії 7 скликання від 26.09.2018 № 288 «Про включення в перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону, розташованих на території Краснопільської селищної ради та старостинських округів, що входять до її складу».

33. Про укладення договору оренди земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення.

34. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води).