25 сесія 7 скликання від 09.01.2019

Питання,  винесені на розгляд  25 сесії  7  скликання

09.01.2019  року

1. Про внесення змін до рішення селищної ради від 22.12.2017 «Про селищний бюджет на 2018 рік».
2. Про доповнення переліку об’єктів, що перебувають у комунальній власності територіальної громади Краснопільської селищної ради, які пропонуються до передачі в оренду.
3. Про затвердження звітів про незалежну  оцінку майна, що перебуває у комунальній  власності територіальної громади Краснопільської селищної ради.
4. Про затвердження протоколу  засідання комісії по проведенню конкурсу на право оренди об’єкта, що перебуває у комунальній власності територіальної громади Краснопільської селищної ради, та передачу в оренду водогону с. Хмелівка.
5. Про затвердження протоколу  засідання комісії по проведенню конкурсу  на право оренди об’єкта, що перебуває у комунальній власності територіальної громади Краснопільської селищної ради, та передачу в оренду водогону смт Краснопілля.
6. Про затвердження протоколу  засідання комісії по проведенню конкурсу на право оренди об’єкта, що перебуває у комунальній власності територіальної громади Краснопільської селищної ради, та передачу в оренду водогону с. Осоївка.
7. Про роботу відділу житлово-комунального господарства,  благоустрою та комунальної власності селищної ради у 2018 році.
8.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для індивідуального садівництва.
9. Про внесення змін до  рішення селищної ради  «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового  будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства».
10. Про оголошення заказника місцевого значення.
11. Про втрату чинності рішення 13 сесії 7 скликання від 04.04.2018 №102 «Про надання права підпису документів селищної ради».